Czy nie lepiej posłuchać moich zaleceń dla ludzkości, niż narażać się na konsekwencje

życia nieharmonijnego, patologicznego i barbarzyńskiego wobec myślących, odczuwających, pragnących żyć i kochać, pożytecznych, harmonijnych stworzeń Doskonałego Systemu Harmonii Natury (DSHN-u)?

Jest możliwe, że żarty nie słuchania mnie się skończyły.

Ludzkość to wirus.

2 polubienia

Ha, innych zatkało, nie wiedzą co powiedzieć, bo nie słuchali mnie, woląc zajmować się pie-dółkami. A tu konkretny klops, jak grom z jasnego nieba, realna groźba zagłady nieharmonijnej, patologicznej, barbarzyńskiej ludzkości…

Ciekawe, jak sie tworzy wirusom warunki do mutacji i potem podnosi krzyk, ze jakis SARS czy jak teraz podejrzewaja, ze przeniosly sie z nietoperzy (sa nosicielami podobnych) na jelenie czy inne sarny, ktorych mieso sprzedawano nielegalnie, to sie boje tylko zbiorowej histerii - wybic nietoperze.
A w tym to Chinczycy maja wprawe. Zaglada wrobli spowodowala atak szaranczy i w konsekwencji wielko glod i miliony ofiar w ludziach. A sporo gatunkow nietoperzy odzywia sie owadami.
W tym motylami, ktore sa producentami bardzo zarlocznych gasiennic.

Świat i życie nie miałyby sensu, gdyby takie ludzkie barbarzyństwo było tolerowane na dłuższą metę przez SIŁY WYŻSZE.

@harmonik A pamiętasz wirus Sars? : Sars Klik

1 polubienie

@okonek Toż to broń biologiczna, która czmychnęła z laboratorium! Może Harm maczał w tym palce :shushing_face:: on pragnie zagłady nieharmonijnego gatunku ludzkiego/

@okonek Ależ się media cieszą z takich doniesień, (dzięki Harmowi klikalność serwisów informacyjnych wszelkiej maści, bardzo wzrasta), będzie o czym gadać przez następny tydzień: tyle a tyle ofiar, zarażeni w kolejnych krajach, a jakiś ktoś z Chin przyjechał, może i do Polski, wieeeeelkie haloooo.

No Chińczycy niestety mają wprawę w różnych dziwnych akcjach; najpierw każda rodzina chciała mieć syna, więc się dziewczynek pozbywano, a teraz chińscy mężczyźni poszukują żon: chyba je będą importować z innych krajów…

3 polubienia

Może raczej pragnie zharmonizowania w sprzeciwie wobec ludzkiego barbarzyństwa…

Stan zdrowotny ludzkości, w tym Chińczyków, od tamtego czasu dalej pogorszył się, m.in. pod wpływem niewłaściwego, nieharmonijnego odżywiania, zbijania gorączek, szkodliwych szczepień.

Nie lepiej.

1 polubienie

Mamy wszelkie warunki, aby uczynić realne NIEBO na Ziemi dla wszystkich ludzi i stworzeń, ale w tym celu powinniśmy odejść od błędnego kapitalizmu, na rzecz demokratyczno-ekologiczno-efektywnego socjalizmu non-profit.

@Harm wiesz, że to już jest propaganda?

Albo korzystne zalecanie, zachęta.

Zachęta byłaby bardziej subtelna… Wmawianie ludziom, że są nierozgarnięci do niczego ich nie zachęci. Powinieneś używać bardziej wyrafinowanych metod: z Twoją wiedzą i rozległymi horyzontami takie podejście do sprawy uważam, za “mało sprytne” i niebłyskotliwe.

1 polubienie

juz importuja, ale cienko im idzie, bo Chinczycy na ogol emigruja do krajow o wysokim poziomie zycia, a chinska wies? wiadomo…

No przecież w Chinach ruch jest już zamknięty!

Ludzie w ogromnej większości są mega ogłupieni wychowaniem, edukacją, nauką, religiami, co powoduje, że żywoty wszystkich są mega trudne. Nigdy nie mówiłem, że jestem lepszy od innych, że nie zawdzięczam wszystkiego innym, a nie sobie, że nie jestem najgorszy i najbardziej nieodpowiedzialny ze wszystkich, choć mam więcej racji, niż cała ludzka nauka.

@okonek Mogliby przyjąć uchodczynie z Syrii…

1 polubienie

choć mam więcej racji, niż cała ludzka nauka. - to niestety jest clou Twoich wypowiedzi…

1 polubienie