Czy nie uważacie za coś devilnego gdy taki wnuk dziadka z wehrmachtu

Czy inna pozbawiona już szans Kidowa, nawołują do zbojkotowania wyborów, jeżeli sondaże pokazują (nawet one! Czyli jakie fałszowanie- w przypadku zwycięstwa w pierwszej turze Dudy, nie można mówić o niespodziance, czy krzyczeć o sfałszowanych wyborach… Chyba że o winie Tuska- znowu niestety) że jest szansa na drugą turę dla Kamysza… A w drugiej turze gdyby właśnie taki wnuczek zagrzewal do walki nawet w swoim ochydnym antypolskim stylu to była by szansa… Ale oni nagle udają świętych i nie chcą narażać niby ludzi buahahaha a przecież jest szansa… A pewnie ubzdurali sobie ze możliwe jest jakieś fałszerstwo buahahaha :rofl: i lepiej się poddać bez walki.

od kiedy sondaze sa miarodajne?

Nie jestem aktualnie aktualny w tym temacie i w ogóle jestem w szoku ze tam Redaktor pisze jakby był zdziwiony ze jednak Duda ma mniej niż 50 procent… To ile ten Duda miał wcześniej… Ale wracając do debilnego zachowania wyżej wymienionych, to jest one debilne w aktualnej sytuacji? Według ciebie xd

Komorowski do chwili wyborów miał 70% i wygrać w pierwszej turze.

1 polubienie

Oglądać jego gębę po oglszoeniu wyników pierwszej tury - bezcenne :rofl:

Kidawa to porażka ale zostawmy ją na razie.
Tutaj się rozchodzi o ogromne pole do fałszerstw. Jeśli karty nie trafią do rąk własnych to wylądują tam gdzie niechciane ulotki sklepowe. Poza tym problemy będą z osobami w szpitalach, dps-ach i polonią. A oni też chcą zagłosować.
Uważam że bojkot nie jest wskazany. Trzeba zagłosować mimo wszystko by adrian nie czuł się tak pewnie.

2 polubienia

Pewnie masz to na zdjęciu i poprawiasz sobie humor.
A dla mnie Duda ma gębę bardzo pasującą do tego, czym jest, czyli do kukiełki.
Obaj mieli wspólną cechę, czyli nie mieli nic do powiedzenia.

4 polubienia

On się cieszy z tego że my się smucimy. Najprościej mieszkać w bogatej germanii i wyśmiewać rodaków będących w czarnej dupie.

2 polubienia

Nie wie, co, naprawdę dzieje się w Polsce.

Coś tam czyta i ogląda ale wielu rzeczy nie ogarnia. Jak wszyscy pisowcy. Liczą się tylko emocje oraz kompleksy.

Nie wiem w ogóle co ci odpisać na te bzzzzduly xd
W Polsce żyje wam się bardzo dobrze…

Każdy orze jak może.
Wciąż jednak mocno odbiegamy od zachodu. Nie tylko finansowo ale też światopoglądowo. Na komunę już zwalać nie można.
Nie bez powodu ponad 2,5 mln ludzi wyjechało za granicę i trzeba się wspierać ukraińcami.

2 polubienia

Żyje się “dobrze” bo był socjal czyli coś co napędzało konsumpcję. Praca też była ale jednocześnie nie tworzyło się nowych etatów. Z powodu demograficznego niżu młodzi wskakują na miejsca starych. Stąd niskie bezrobocie.
Nie wiemy jak będzie teraz - po pandemii. Na pewno gorzej.

1 polubienie

Ja też bym nie startował w wyborach z kimś kto Du.a sie zwie.
Przegrać z dupą to wstyd.

3 polubienia

Zwolnicy PiSu często wytykają służbę dziadka Tuska w Wermachcie a nikt nie powie że Polaków mieszkających na terenach zachodnich i pomorza blisko granicy z Niemcami i ówczesnych terenach Niemiec nie rzadko wcielono siłą do armii niemieckiej czy górali do góralskiego legionu Waffen SS Ogólnie przyjmuję się że w Wermachcie walczyło 300 tys Polaków Z czego wielu potem uciekło do armii Andersa w tym i dziadek Tuska Podobnie sytuacja była też w Armii Czerwonej

4 polubienia

Na dowód linki z Wikipedii żeby nie było że jestem goło słowny

Dziadek Tuska mieszkał w Niemczech, bo przed wojną te tereny należały do Niemiec.
Więc nic dziwnego, że wcielili go do niemieckiego wojska. Trzeba wyjątkowego chamstwa i prostactwa połączonego z niewiedzą, żeby to Donaldowi Tuskowi wypominać. A tu okazuje się, że, tymczasem tym chamstwem i prostactwem oraz ograniczonymi możliwościami nauczenia się, wykazali się politycy PiSu z Kaczyńskim na czele. Żaden z nich nawet słowem nie wspomni, że dziadek Tuska zwiał z Wermachtu i przyłączył się do polskiej armii, w ktorej walczył przeciw Niemcom.

2 polubienia

No a matka Kaczyńskiego była w AK i po wojnie skończyła nie jak inni akowcy w z nogą taboreta w dupie a w luksusowej na tamte czasy willi. Takie dostawali wtedy mocni komuniści.

2 polubienia

Z ta jej przynaleznoscia do AK i w ogole co robila w czasie wojny, to nic pewnego nie jest. Podobnie jak i z ta willa z przydziału. Ale wielu po wojnie zmienilo “barwy klubowe”. I czesto czy z wyrachowania czy naiwnosci z UB wspolpracowali.

1 polubienie

to podobnie jak z dziadkiem z wermachtu