Czy PiS przejęło ten serwis? Bo blokuje on moje uświadamiające tematy

A ty za długo wykładu Zięby nie oglądałeś? Nie wywołuj wilka z lasu. :rofl:

2 polubienia

Tu Zięba, tam wilk … zwierzyniec jakiś. :wink:

2 polubienia

Jest jeszcze osioł, pies, sępy ale to kiedyś się dowiesz :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Harm nie porównuj kierowania autobusem czy innym pojazdem do kierowania ludzkością: porównanie to nad wyraz marne. Maszyną może kierować większość pełnoletnich osób: potrzeby kurs i trochę samozaparcia. Jeśli nawet powierzam komuś kierującemu swój los to zazwyczaj robię to tylko na jakiś czas… a i tak naprawdę mój los zależy od wielu innych osób poza maszynistą: od konduktora, zawiadowcy, który kieruje ruchem, od pracownika który kładł tory, a nawet tego, który pociąg skonstruowany i dopuścił do ruchu, na nawet od tego człowieka, który wjedzie swoim samochodem na niestrzeżony przejazd wprost pod pociąg, którym właśnie podróżuję. Jak widzisz sukces (w tym moja bezpieczna podróż) ma wiele matek i wielu ojców. Jesteś tak samo ogarniętym człowiekiem jak i ja. Z dwojga ogarów, jednako mających wpływ na mój żywot, wybieram siebie. Brawo ja!!!

4 polubienia

Kiepskie jest tępo tego Twego uświadamiania. Wszystko wskazuje na to, że za tego życia już mi o cywetce afrykańskiej nie zdążysz opowiedzieć. :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 polubienia

Mogę przywołać przykład kapitana wahadłowca kosmicznego turystycznego, ale także kapitana samolotu pasażerskiego. Niemal żaden z pasażerów nie potrafiłby takimi kierować. Podobnie jest z ogarnianiem rozumienia sensu żywotów ludzkich na Planecie Ziemi. Może przyjść 10 tys uczonych ekonomistów, a nie połapią się w czymś na poziomie 3-ej klasy szkoły podstawowej, że nie istnieje zysk w ekonomii, co ich kompromituje, jak również ustroje kapitalistyczny i marksistowski.

Gdy PiS przejmie internet to posiadanie własnego zdania będzie karalne.

4 polubienia

@harmonik Ci dwaj piloci to tylko ludzie. Nie święci garnki lepią. Nie tylko Ty jesteś wyjątkowy, innym ludziom też się to przytrafia :stuck_out_tongue_winking_eye:

Znajac rozliczne talanty Sasina, Suskiego i reszty tej trzódki to poza wersje demo NI (narodowego internetu) nie wyjda.
Co nie przeszkodzi stworzyc zespolu doradcow do spraw wdrozen, rady nadzorczej i powolac komisji mieszanej do spraw gospodarczych z siedziba w Toruniu.

2 polubienia

Jak oni mogą tak blokować!? Trzeba coś z tym zrobić.

Harmonik, wydaj te Twoje nauki w PDFie i wstaw do netu.
Niech będą dostępne dla wielu, niech się wiara kształci!
Od czego byś zaczął? :shushing_face:

5 polubień

@harmonik Komunę obaliłeś, to ze złymi mocami zawłaszczającymi nasze forum, poradzisz sobie bez trudu.

6 polubień

Ale tak za darmo? nieee płatność sms-em premium.

1 polubienie

Taką komunę? chyba nie jedną…

3 polubienia

Aż mnie wzdrygło na ten widok. :rofl:

1 polubienie

Lecha czy wina?

1 polubienie

Lech tu nie gra roli. Nie wina, a siary…

1 polubienie

Oj się czepiasz… Szybko dojrzewające dzięki temu było. Mi zapach wystarczył by nie tknąć.

1 polubienie

Na samą myśl mnie wstrzącha. Jak ja to za młodego pić mogłem, tego nie zrozumiem…?

3 polubienia

Znałem takiego co przez 30 lat co dzień kilka wypijał. Ale chłop zapomniał ze nie chroni to przed zamarznięciem.

2 polubienia

No fakt, czyms takim to moderacja i administracja jak nic KO i wachanie kwiatkow od spodu…