Czy płynie w Twoich żyła krew POPISowskiego niewolnika?

Jak byłem gimbazjalistą i zaczynałem samodzielnie myśleć to żeby poczuć jakąś przynaleźćność polityczną wymyśliłem sobie, że popieram anarchizm, nie znając do końca tego słowa.
W czasach, gdy zmniejszano wiek w którym bombelek musi iść do szkoły, było to zanim zacząłem słuchać wybitnego polityka Janusza Korwina Mikke, to jakaś studentka dziennikarstwa zatrzymała mnie na sądę uliczną z zapytaniem:

  • czy dzieci powinny iść do szkoły w wieku 6 czy 7 lat? czy ta zmiana jest dobra czy nie?

odpowiedziałem:

  • yyy no nie wiem, ja mam poglądy wolnościowe, każdy sobie powinien wysyłać dziecko do szkoły kiedy chce

babka wkurzona domagałą się dalej ode mnie prostej odpowiedzi tak/nie.

Zwróćcie uwagę co za niewolnicze myślenie

MOŻESZ WYBRAĆ SOBIE PANA ALE NIE MOŻESZ BYĆ WOLNY
PAN CI POWIE KIEDY MASZ WYSYŁAĆ SWOJE WŁASNE DZIECKO DO SZKOŁY

Dopiero Korwin uświadomił mi, że nie jestem anarchistą tylko kapitalistą, libertarianem i niech to opresyjne państwo się od nas odpieprzy, bo jesteśmy wolnymi ludźmi. Choć większość ludzi jest głupia i chcą być traktowani jak bydlęta.

1 polubienie

Jak bardzo chcesz być wolny? Chcesz bezkarnie np zabijać? Przecież żaden pan nie powinien Ci tego zakazywać…

1 polubienie

Jak ja bede zabijac to ten kogo zabije przestanie byc wolny a chcialbym zeby kazdy Polak byl wolny za wyjatkiem przestepcow i chorych psychicznie.

Koles, polecam myslenie od kołyski

1 polubienie

Konfa, harmonijna :joy::joy::joy:

2 polubienia

Jestem centrolewicowcem.

Populiści i radykałowie wygrywają z winy kościoła. On wszak od wieków promuje głupotę. Hamuje rozwój. Głupimi baranami łatwiej rządzić co wykorzystują takie partie jak PiS. To taki deal

WOLNOŚĆ, to piękne słowo. Jakże często nadużywane!

1 polubienie

wolność, przeciwieństwo szybkości

Mam błękitną jakbys się pytal :joy::joy::joy::joy:

a to też :slight_smile:

A w moich żyłach płynie błękitna krew…, :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

“Czy płynie w Twoich żyła krew POPISowskiego niewolnika?”
Nie i Korwina też nie.

1 polubienie

Tylko ignoranci i jednostki słabe, nie potrafiące samodzielnie myśleć mają korwinowską krew…
:stuck_out_tongue:

Płynie we mnie moja własna krew.
Ostatnio jeden taki naprawdę nie w ciemię bity libertarianin przyznał mi dobrowolnie i bez jakiegokolwiek nacisku, że zdaje sobie sprawę, iż prawdziwy libertarianizm jest utopią, ale i tak będzie wyznawcą tego nurtu. Wygląda mi to na niewolę poglądów. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie