Czy Polacy lubią być oszukiwani?

Szkoda, że flag nie można linkować, bo wolałbym wstawić herb miasta lub flagę stanu. Amerykańska średnio mi się podoba;)

3 polubienia

Też piszę tylko z telefonu i rażą tu te flagi :sweat_smile: a jak wyglądają na kompie, nie mam pojęcia i w najbliższym czasie nie będę go mieć.

3 polubienia

Te flagi to zabawka , bardziej mnie cieszy opcja - odbiegania od tematu lub nie , ustawienie jej ułatwia mi sprawę.

2 polubienia

Jam się niejako przyczynił do tego… jako ten dyżurny troll, którego się kasuje po tajnemu :wink:

2 polubienia

To teraz możesz zdjąć knebel? :wink:

3 polubienia

Pokrętnymi ścieżkami dochodzisz do sławy :stuck_out_tongue: Tera będę szyfrem nadawać @anon86894402 … ten bonus to 1.22/25 ?

1 polubienie

coś około. tam gdzie jingielek w tle :wink:

1 polubienie

Co wy z tym moim awatarem, to już nie ma innych zmartwień na portalu? ;p

Ty nazywasz to bonusem ? To ledwo o bo … zahacza , mało :stuck_out_tongue:

1 polubienie

haha…

1 polubienie

Od razu sobie ustawiłam :joy:
Dzięki, miałam to zrobić wcześniej, ale internet mi zdechł.

3 polubienia

No, teraz już wiem gdzie mogę iść na całość :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Łoo flagi na telefonie wyglądają już normalnie :heart_eyes:
Dzięki, ktokolwiek to zrobił :wink:

2 polubienia

A nie miało być na ciałość? :innocent:

2 polubienia

Ja nie lubię ale wiem o procederze wiec zawsze jestem gotowa na to że mogę być oszukana. Warto znać swoje prawa i stosować zasadę ograniczonego zaufania.

4 polubienia

Ale jednak jakieś szaleństwo w tym jest?

Cały świat jest szalony :wink: Za 50 lat nie zrozumiem dlaczego to tak wygląda jak wygląda.

2 polubienia

Może właśnie dlatego, iż tego nie rozumiemy? :wink:

A Ty to rozumiesz ? Dlaczego ludzie sie oszukują i podkładają sobie kłody dla zasady ?

1 polubienie

Wiesz, ja mam dużą wyobraźnię. Część nie interesuje się innymi. W tym ponoć katolickim i religijnym kraju, spora część ludzi ma innych za nic i dla pieniędzy zrobi wszystko. Choć to mniejszość, to dyktuje warunki. Jeśli ludzie chcą być oszukiwani, to ci uczciwi sprzedawcy są za uczciwość karani, zatem część zaczyna robić to czego ludzie oczekują.

Ludzie naprawdę lubią być oszukiwani. Czasem moim klientom odradzam produkt, który nie zda egzaminu, albo jest złej jakości. Widzę jak oni się wiją i sami znajdują argumenty żeby ten chłam kupić. Próbuję i próbuję, ale też nie mogę ich niekiedy ochronić od własnych decyzji. Mam ten luksus, że zawsze mogę uczciwie doradzić najlepsze rozwiązanie, więc jeśli nie skorzystają, to już jest ich decyzja. Ja wolę sprzedać lepszy, bezproblemowy towar i usłyszeć po pół roku “ale dobrze mi pan doradził” To dużo milsze :slightly_smiling_face:

1 polubienie