Czy Polsce potrzebny jest lotniskowiec, okręty podwodne i Marynarka Wojenna?

@roqq

Znam taką miejscówkę.
Poniatówka chyba sie nazywa…
I z sejmu by mieli blisko by sobie na tle lotniskowca zdjęcia robić…

1 polubienie

Z pomnikiem można połączyć na placu… od razu byłyby schody żeby na lotniskowiec wejść.

4 polubienia

No nie wiem. Piszę wyraźnie że tudzież to “i” i “oraz” “a także” a nie “lub” “albo”… Przecież to co innego…
A. Głupotę ma każdy swoją zależnie po której stronie siedzi ale wiadomo… spodziewałem się niepotrzebnej złośliwości :rofl:

Same korzyści a wy tu jakieś malkontencje uprawiacie :smiley: Lotniskowiec jest potrzebny i już! Przy odrobinie dobrej woli mógłby służyć za Centralny Port Lotniczy.

4 polubienia

Wojenna taktyka czy mozliwosci,uzaleznione sa od stanu posiadania ale takze od polozenia geograficznego.
Oczywiscie ze nie potrzebujemy lotniskowca bo tego sie nie robi na basenach typu Baltyk.Ale co do lodzi podwodnych,to juz inna sprawa.
Temat mozna podejmowac i rozwazac wszelkie za i przeciw,gdy sie je POSIADA.

2 polubienia

W szczególności gdy zacumują go w okolicach Radomia. :rofl::rofl::rofl:

3 polubienia

kolego Smoku - powiedz to i** lizacym tylek Trumpowi i ludziom , ktorzy rozwalili jakakolwiek obrone?
Polska ma swoje zalety, ale w obecnych granicach pozostaje nam partyzantka - moze nie wydaniu Macierowicza

1 polubienie

Ja nie mówię nie, ja mówię że teraz jest to trwonienie środków, które są potrzebne na inne cele obronne.