Czy Polska to jednak stan umysłu?

Według najnowszego badani rankingu zaufania do polityków, pierwsze miejsce zajmuje człowiek opowiadający non-stop bajki, dwukrotnie uznany przez sąd za kłamcę; drugie miejsce ma najbardziej służalczy prezydent III RP, a trzecie - polityk ogarnięty maniakalną żądzą władzy, nienawidzący wszystkich, którzy nie są mu podporządkowani, skłócający naród, homofob i ksenofob, twórca największego UKŁADU w dziejach nowożytnej Polski - prawdziwej, samonakręcającej się ośmiornicy polityczno-finansowej.
Tak więc się zastanawiam, co to właściwie znaczy „zaufanie” do polityka?
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25004726,andrzej-duda-nie-jest-juz-liderem-rankingu-zaufania-wyprzedzil.html#a=362&c=159&s=BoxNewsImg1

1 polubienie

A na czwartym podobno, najbardziej sluzalczy Polak polityk obcemu państwu🤣 rzeczywiście stan umysłu…

Dobrze, że napisałeś “podobno” bo to raczej teorie spiskowe. W ten sam sposób można złośliwie powiedzieć o Karolu W. że był służalczy wobec Watykanu, prawda? Aha, i że “zdezerterował” do Rzymu z Polski w 1978 :slight_smile:

4 polubienia

Napisałem podobno, bo czytałem to rano i nie byłem pewny na którym jest miejscu :rofl:

No właśnie. Co takiego może być nie w porządku z tymi 40 procentami Polaków, którym dalej nie udało się z tobą zgodzić… :wink:

40% z 40% mniej więcej, bo dokładnie nie pamiętam frekwencji.

1 polubienie

Ufają temu kto daje hajs i obiecuje prezenty. Polakami łatwo rządzić. Łatwo ich kupić bo są głupi. Za dużo religii a za mało ekonomii.
Powtórzę raz jeszcze - Polacy są głupkami. Niech mnie blokują za obrażanie uczuć narodowych.
Słyszą ale nie słuchają. Myslą że nas nic złego nie spotka. Że Grecja jest tylko w Grecji a Białoruś tylko na Białorusi. Że wszystko jest pod kontrolą. Że to innym się nie udaje. Ślepa wiara. Wystarczy chodzić w niedziele do kościoła i oglądac tvp by “wiedzieć więcej”. Inni są źli. Są zdrajcami.

Bruksela nadal rozlicza naszą praworządność. Drugi etap postępowania. Polexit jest coraz bliżej. Po nim PiS będzie bogiem totalnym. Totalitaryzm. Poza kontrolą w izolacji.

6 polubień

Bóg, honor, ojczyzna!!!

3 polubienia

Nigdy bym nie pomyslał że Polakom tak szybko zanikną mózgi. Że wystarczy dać im 500 zł co miesiąc by kupić ich głowy.

2 polubienia

Raczej ciemnota, nacjonalizm, skansen.

3 polubienia

Dla mnie to 500 zł to niezły argument do obrażania Polaków przez opozycję. A ja mogę napisać czy tobie nie zaniknął mózg jeżeli uważasz Polaków za takich co głosują na PIS bo 500 zł wprowadźil? A na kogo maja głosować jak nie na PIS?

1 polubienie

Naszą narodową chorobą jest brak samodzielnego myślenia.

2 polubienia

Und hier der Hund ist begraben.

3 polubienia

a kto to badal i na jakiej probce?
trzezwosc ankieterow i ankietowanych sprawdzano?

2 polubienia

Też nie wiem z ilu procent jest to 40%. W końcu artykuł nie podaje, ilu ankietowanych udzieliło odpowiedzi… :wink:

mnie uczyli wersji
“Da liegt der Hund begraben”
na jedno wychdzi.

1 polubienie

Z tymi wszystkimi ankietami, to raczej ostrożnym należy być. W obie strony.

2 polubienia

Tu, czy; leży?
To, to po prosu się należy. :grinning:

Zapewne ankietę przeprowadzała młodzież wszechpolska, narodowcy lub praktykanci z Frondy.
Na grupie 1000 wyborców PiS. Z miejscowości w której pis zgarnął 95 % głosów. Wcześniej zachęcano ich z ambony. Obiecano że w zamian wójt załatwi każdemu bon na paliwo do traktora.

2 polubienia

jak psu miska zupy czy Beci premia?

2 polubienia