Czy Polska to jednak stan umysłu?

@birbant to porządna, niezależna sondażownia. Takie badania sa prowadzone od wielu, wielu, lat. Pamiętam, gdy w latach 90 non stop prowadził w nich Jacek Kuroń, mimo że praktycznie nie piastował żadnej odpowiedzianej funkcji.
@Devil - ankieta jest niestety rzetelna. Niestety - dla Polaków.

2 polubienia

Ludowi miska ryżu.

2 polubienia

Ja w ten link nie mogę wejść. Ale te wyniki wesołe nie są.

1 polubienie

Mam w dupie ten głupi kraj.
Wyjadę. Do rodziny która pod Angelą ma się bardzo dobrze.

Prędzej sie dogadam z muslimem w Berlinie albo pedałem w Hamburgu niż z narodowcem w Warszawie pod pomnikiem Lecha Kaczyńskiego.

4 polubienia

To co obecnie przeżywamy to jak sraczka. Trzeba to przeżyć. Różnica jest taka, że sraczkę należy zapomnieć a to pamiętać…

5 polubień

ejj krokodyl

Co.

Ja chyba do szwcji znów pojadę. Nie widziałemtam muślina ale kraj piękny i za najniższą da się żyć

dobra nic

Cos Ci przypomne.Po raz chyba 5,moze 6 ale to wciaz wiele mowiacy przyklad…
“Bede glosowala na Cimoszewicza bo on mi przypomina Adama z"Dynastii”…"
Powiedziala pani przed kamerami tv jakies,ja wiem,ponad 20 lat temu chyba…
Bo nie sadze by ludzie obciazali swoj umysl zaufaniem jako takim,wobec ludzi po prostu obcych.Natomiast ich sympatie,poruszaja sie takimi sciezkami jakie dyktuje im …odbior tv w danym momencie.A dzisiaj takze internetu.
Nie ma to i nigdy nie mialo nic wspolnego z ocena dzialalnosci politycznej ktora dla masowego odbiorcy w Polsce jest nudna i niezrozumiala.
Mysle ze nie ma wielkich roznic w odbiorze,pomiedzy politykami a gwiazdami filmowymi lub w ogole,ludzmi sceny…

1 polubienie

jak ostatnio wyczytalam aktora, ktory gra ksiedza w jakms serialu ludzie na ulicy prosza o przyjecie spowiedzi?

3 polubienia

O wlasnie…To wiele mowi.I to w ten sam sposob.

Takiego newsa,czytalem jeszcze bedac w Polsce,wiec pok.20lat temu,
O aktorze,ktory gral proboszcza,w serialu plebania.
Nie sadze,by ludzie byli takimi idiotami.
Fala osmieszania katolikow,chyba osiagnela apogeum,.

Czy ja wiem? Na własne uszy słyszałem, że Matka Boska i Jezus, są Polakami. Ze trzy razy. I nie przekonasz takich.

4 polubienia

@birbant fanatukow znajdziesz wszedzie,nie tylko religijnych
Na nich nie ma mocnych))
A czesto,ktos powie vos w zarcie,kolejny fanatyk pioslyszy i posyla jako news roku,

2 polubienia

Oczywiście.

1 polubienie

A Matka boska to chyba nawet z mojej rodzinnej miejscowosci pochodzi
Kiedys wracalem nad ranem do domu.
Z plebani wychodzila kobieta
A proboszcz do niej mowil.
,Matko boska,zeby tylko Cie nikt nie widzial’'))))

4 polubienia

Tu akurat chyba nie o katolikow chodzi ale o mylenie swiata seriali z rzeczywistoscią. Aktora grającego lekarza prosza o poradę, a dla aktora grającego nefatywną rolę są niemli… Zawsze takie zachowania mnie bawiły

4 polubienia

Zgadza sie…Kiedy leciały"Polskie drogi",Henryk Talar miewał obawy na ulicach…

3 polubienia

Mnie tylko o to chodzilo,ze taki news,mozna bylo przeczytac,juz ponad dwadziescia lat temu

1 polubienie