Czy Polska to jednak stan umysłu?

Mi kiedys pewien polski ksiadz wciskal, ze Jezus nie byl Zydem, a Aramejczykiem :upside_down_face:
Tylko o ile dobrze pamietam to cos w rodzaju panstwa aramejskiego przestalo istniec na kilkaset lat przed urodzeniem Chrystusa, a jezyk nalezy do grupy semickich.

2 polubienia

Aramejskie pochodzenie Jezusa,to teoria Nazistow,jeszcze sprzed czasow Hitlera.

Akurat ten ksiadz na naziste mi nie wygladal. Raczej na powaznie niedouczonego alumna seminarium, ale juz w liceum mial klopoty z mysleniem (bo to kolega niejako ze szkolnej lawy, z innej klasy, wiec wiem)

1 polubienie

Nie mowie,ze ksiadz jest nazista,tylko,ze ta teorie nazisci stworzyli.

1 polubienie

Wiem co chcesz powiedziec. Teoria ta nawet w Polsce byla popularna w kregach antysemickich przeciez.

1 polubienie

Ci co chcą głosować na populistów mają jeszcze Kukiza, ci co wiedzą że rozdawnictwo doprowadzi nas do katastrofy, mają dość spory wybór.

2 polubienia

prezes moze wiecej od Kukiza.:sunglasses:

To prezes jeszcze może?

klamac zawsze moze
pozadanie wladzy chyba niezalezne od wieku, a co do reszty? ponoc u wiekszosci z czasem hormony sie wyciszaja.

1 polubienie

Po i wiosna to socjalizm i rozdawnictwo a kukiz to antysystem…znowu słabe xd

od kiedy socjalizm jest systemem rozdawniczym?

1 polubienie

Może coś źle napisalem XD ale ile można tak pisać na pis czy kukiza i mówić że głosuje się na totalna opozycję… To zjawisko bycia robionym w popis :rofl:

PO zostalo samo na zgliszczach - choc obecnemu zlepkowi partii lewicowych za duzych szans nie daje w starciu z populizmem PiS.
Tusk pewnie juz sobie jakiejs fuchy szuka - choc moze wzorem poprzednikow wezmie sie wreszcie do jakiejs pracy?

1 polubienie

Jakich poprzedników naprzyklad? Xd

Walesa i Kwasniewski zyja i maja sie dobrze z wizyt zwanych popularnie “wykladami” na uczelniach, spedach tematycznych czy supmpozjach - za pare slow, fotke i uscisk reki kasuja powazne kwoty. co do Komorowskiego to nie wiem?
a poprzednicy Tuska (wczesniej na zblizonych stolkach) zwykle wracaja do pracy na maciezystych uczelniach lub/i zajmuja sie pisaniem ksiazek.
zlosliwie mowiac to gdzie Tusk ma wrocic? do malowania kominow czy na boisko pilki podawac?

2 polubienia

Szkoda ze nie będzie startowal na prezydenta… Zawsze to jakieś emocje by były… XD

Tusk jest historykiem z wykształcenia.

1 polubienie

zgadza sie, ale kiedy on w zawodzie pracowal?
a jedynymi kursami doksztalcajacymi to byl i jest zdaje sie angielski - coraz lepiej mu idzie.

1 polubienie

Czy w zawodzie pracował? Nie wiem.

wedlug oficjalnej biografii pracowal troche jako dziennikarz, ksiazke-przewodnik o Kaszubach napisal i urtzymywal sie przez 7 lat “z pracy fizycznej w założonej przez Macieja Płażyńskiego spółdzielni „Świetlik”
potem przeszedl juz calkowicie do dzialanosci politycznej zostajac poslem I kadencji.

1 polubienie