Czy powinniśmy zalegalizować związki partnerskie?

I wtedy masz w papierach przegwizdane , żyjesz z babą ale jedno krzywe spojrzenie i kolacji nie dostaniesz , papier jednak zobowiązuje do posłuszeństwa :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Jak wprowadzą, to będziesz miał :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Czyli będę mógł ją wziąć za żonę albo za konkubine? :rofl:

Bo po ślubie to dostanie? hahaha :stuck_out_tongue:

Przed ślubem to czajnik zagwiżdże i jedno z drugim leci zrobić herbatkę… a po ślubie, będzie gwizdał aż gwizdek zleci :wink:

4 polubienia

Konkubina to słabe słowo… ale partnerka brzmi dużo lepiej

A w sprawach seksu… to tak jak w awatarze @anon75849589 - closed :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Skąd to wszystko wiesz @anon86894402 ? masz jakiś podgląd na moje mieszkanie ? :wink:

2 polubienia

Absolutnie :wink:

2 polubienia

Prostytucja jest i będzie… podobnie jak wiele innych zjawisk… choćbyśmy nie wiem jak bardzo udawali że ich nie ma :wink:

3 polubienia

A, żeby śmieszniej było, to z prostytutek najbardziej korzystają ci, co prostytucję potępiają i zwalczają. Wiem coś o tym, do bólu wiem.

3 polubienia

Zauważyłam , że jestem bardzo tolerancyjna , wolne związki czy seks bez zobowiązań nie szokuje mnie już tak jak dawniej, wszystko się zmienia i ja też , jedna sprawa chyba pozostała niezmienna. To kobiety bardziej pragną legalizacji ( chyba) fajnie mieć świadomość, że ktoś zaryzykował z nami ślub z miłości :stuck_out_tongue: społeczeństwo mamy jakie mamy , krzywe spojrzenia pruderyjnych bab i płoty czasem dobijają człowieka.

1 polubienie

A w wielu krajach religijne nakrycia głowy są dozwolone na zdjęciach do prawa jazdy i w innych dokumentach. I o ile turbany już nie dziwią, to pastafarianie ze swoimi nakryciami głowy już wyglądają ciekawiej…



4 polubienia

Zgadzam się, ze kobiety, ale chyba dlatego, że statystycznie, to one są bardziej uporządkowane. Może się mylę, ale takie wrażenie odnoszę.

2 polubienia

Tak , coś w tym jest. My , kobiety w ploteczkach przy kawie lub inne takie , lubimy chwalić się zdjęciami ze ślubu ( ja nie) , mówić o swoim ślubnym nieszczęściu - mąż , czujemy się dowartościowane mając obrączkę . Oczywiście nie każda, już uprzedzam ewentualny sprzeciw.

1 polubienie

No i sam ślub. Dwa razy brałem, to wiem. :kissing:

1 polubienie

Noooo, te piękne suknie z ciulu :stuck_out_tongue:

1 polubienie

A fryz, to co?

1 polubienie

Nie wtrącaj sie w życie swoich dorosłych dzieci.
To nie Twoje życie i nie Twoje decyzje. Małżeństwo nie powinno być zawierane z musu, z rozsądku albo bo zaborcza mamusia chce “dobra dzieci” !
Małżeństwo nie zawsze jest zabezpieczeniem.

4 polubienia

No też , ale w sukni wyglądamy jak księżniczki :wink:

1 polubienie

Dla mnie i bez sukni, ani niczego. :innocent: