Czy pracoholizm to dobry sposó na ucieczkę przed samotnością?

Uuu, Jula poznała “super chłopa” ale ją odrzuciło…

1 polubienie

Kiedy przeprowadzilam się do Australii to wszyscy znajomi mojego faceta byli bardzo mili i tak dalej, ale mimo to czułam się strasznie samotna… przez 6 miesiecy nie mialam prawa do pracy, wiec nie mialam okazji poznac innych ludzi niż jego paczka. Oni wszyscy znaja sie od dziecka… Dostawalam w glowe bez “swoich” ludzi. Jak tylko załatwiłam pozwolenie na pracę i zaczelam pracowac to wszystko przeszlo jak ręką odjął… może pomyśl o jakiejś pracy wsrod ludzi zamiast zdalnej? Ja jestem ogolnie bardzo nieśmiała, ale uwielbiam kontakt z klientami! Ostatnio nawet wrocilam do swojej starej pracy zeby sobie dorobic dodatkowo i po prostu uwielbiam tam chodzic(bo moja glowna praca to biuro z jedną osobą, albo nawet sama czasami, zero kontaktu ze swiatem, oprocz 2 dostarczycieli przesylek). Tesknilam za ludźmi.

5 polubień

@dedlx Zamiast odbierać sobie szansę po prostu spróbuj. Zrób eksperyment i zobacz co będzie. Nie masz nic do stracenia. Jeśli masz problem z relacjami społecznymi idź na terapię.

1 polubienie

@dedlx Już Ci pisałam: marudy rodzaju żeńskiego mówią to samo że w całym świecie/Internecie 10 kobiet na jednego chopa.

1 polubienie

Swego czasu też buszowałam po aplikacjach randkowych :smile: dobry sposob zeby poznac ludzi z zupelnie innych kregow, z innymi zainteresowaniami, z ktorymi normalnie nie skrzyzowaloby się drog. Jaka to mania z tym Tinderem była… wszyscy moi wspollokatorzy na tym siedzieli :smile: Nie pamietam czy mialam wtedy matcha z moim chlopakiem :joy: chyba go przesunelam w lewo :joy:
Pogadaj z kims, spotkaj się, nawet jak będzie niezręcznie, bo nie bedziesz wiedzial co robic to co z tego? Zawsze jakas lekcja na przyszlosc.

2 polubienia

czyli marazm.

@ToChybaJa ma rację. Spróbuj. Będzie nowe doświadczenie.

A fotę zawsze może Ci ktoś zrobić: wymyśl coś ciekawego.

niby skąd takie twierdzenie?

@dedlx Z rocznika statystycznego :grin:

rocznik statystyczny mówi, że więcej jest chłopów bodajże do 50 roku życia… te kobiety to przecież nie emerytki.
Ponadto przy niżu demograficznym ta nierównowaga jest jeszcze większa, wszak zazwyczaj chłopy żenią się z niestarszymi babami.

czyli jak chłop urodzony w latach 90 wiąże się z babą z 92 to w 92 urodziło się mniej ludzi niż w 90.

1 polubienie

Co Ty się tak rocznika statystycznego trzymasz? Jak odliczysz gejów, to bab będzie więcej :wink:

3 polubienia

@dedlx Sprawdź przedziały wiekowe: im młodsi wiekiem tym więcej chłopców i mężczyzn.

no mowie przeciez

@dedlx Myślałam że lubicie rywalizować?

@dedlx Spróbuj. Załóż profile. Zapisz się na grupy. Wybierz się na imprezę dla singli. Skorzystaj z terapii żeby poprawić komunikację. Jak nic nie zrobisz to nic się nie wydarzy. No chyba że jakaś dziewczyna gdzieś Cię wycharczy i stwierdzi że musisz być jej🙃 Do boju!!!