Czy przemoc domowa to zawsze faceci wobec kobiet? Nie sądzę

Nie wiadomo dlaczego kobieta wpadla w taki stan.
Duza czesc kobiet w Polsce odsiadujacych wyroki za zabojstwa to ofiary wlasnie przemocy domowej (czesto polaczonej z naduzywaniem alkoholu lub narkotykow). Nie majac znikad pomocy czesto biora sprawe we wlasne rece, a wlasciwie noz do reki.
A w tym przypadku policjantom tez nie nalezy za bardzo wierzyc. Cos za duzo tych smiertelnych ofiar ich interwencji.
A w ogole to pogratulowac “wyszkolenia” policji.

2 polubienia

To nie znaczy, ze przypadki znecania sie kobiety nad mezczyzna nie występują. Ale sa rzadkoscia, przynajmniej fizycznego znecania sie.

1 polubienie

Nie wybielaj. Znam kilka związków że baba biła.

1 polubienie

Ja nie twierdze, ze takie sytuacje nie wystepuja, a ze sa rzadkie. A w Hiszpanii bardzo rzadkie. Natomiast kobiet zabitych przez partnerow zbieralo sie 70 a i czesto wiecej rocznie. Nie liczac dzieci, ktore tez czesto padaja ofiarami. Statystyk ile zostalo kalekami lub po jakims czasie wydobrzalo nie znam, to w danych policyjnych by trzeba poszukac, a i tak pozostaje ciemna liczba.

1 polubienie

Facet zabija częsciej za to kobieta częsciej się znęca.

1 polubienie

Nie są ukrywane, kto ma wiedzieć to wie, reszta jest wyciszana, część ukrywana bo to kobieta słaba i łagodna. Nie koniecznie z patologi

1 polubienie

Nie zawsze. Tylko faceci się nie skarżą z przyczyn kulturowych. :wink:

1 polubienie

Dokładnie

2 polubienia

bo ja wiem? jesli znacaniem sie jest, ze nie jest sie sluzoaca mezczyzny? w polaczeniu z materacem?
nie spotkales sie chyba nigdy z prawdziwym “macho” dodatkowo podlanym islamskim sosem tutaj - i to obojetne czy z polwyspu czy Ameryki (oni te zaraze zawlekli juz w okresie wczesnych podbojow, a przyjela sie na zyznym gruncie, nie powiem. tamtejsze kultury tez niespecjalnie rownouprawnieniem sie przejmowaly.

1 polubienie

spotkałem się. Latami w nocy bita w dzień za rączke. to sąsiadka moich rodziców. Mają 8 dziedzieci
dzieciaki miłe żadna patologia.

1 polubienie

AA spotkałem się z małym karakanem którego żona rąbała drewno. On 160 cm ona 185 i jak przyjebała to latał na wysokości lamperii

moze sasiadka masochcistka?
ale bicie to tylko jedna strona medalu, mi chodzi o calokasztalt zachowan. tego nie podrobisz. w przecietnym Polaku jednak drzemie wiecej szczunku do kobiety niz w macho iberico (choc im mlodszy i lepiej wyksztalcony tym tego macho mniej, jednak zwyczaje sie powoli zmieniaja, ale tacy po 60? i duza czesc maminsynkow?)

1 polubienie

patologia to cala rodzina - jaki wzor maja te dzieciaki? mile, bo pewnie spragnione czegos wiecej niz rodzinnej bijatyki.

1 polubienie

dawno tu nie byłaś . Na wsi jest dalej tak samo

1 polubienie

no dzieciaki są pewnie sparzone. więc czy prawdą jest " rodzina to chłopak i dziewczyna?"

na wsi wiecej uchodzi, bo sasiadow mniej i kazdy na kazdego cos ma.

1 polubienie

Kobiety są specjalistkami od znęcania się psychicznego.

3 polubienia

No i co? umorzą postępowanie, był człowiek nie ma człowieka ( może i lepiej dla niej wylądowała by w psychiatryku, a co z mężem? a ktoś coś w sprawie tego zabitego chłopaka w zeszłym roku na placu zabaw, który rzekomo miał w rękach nożyczki i też gryzie już ziemię…

1 polubienie

Furia + alkohol. Odebrane dzieci. Patologia.