Czy Pytamki już wymarły?

Ja za to zdazylem ksiazke przeczytac (Grzesiuka - niepublikowane wczesniej felietony i inne opowiadania) i wymyslic zagadke. Tu zajrzalem na chwile i uciekam.

6 polubień

Co To za kategoria “crawlers”?

1 polubienie

Google, yahoo itp.

Żyję i mam się bardzo dobrze, żaden wirus mi nie straszny :wink:
Zajęta jestem remontami trzech mieszkań, szukaniem fachowców, odpoczynkiem, leczeniem i uważaniem na siebie oraz realizowaniem swoich placów :slight_smile:

5 polubień

@okonek
A terminu nie mozna przelozyc?

1 polubienie

Mi nic nie brakuje, jednak odpocząć trzeba by na spokojnie dalej żyć

2 polubienia

@elsie
:scream:
Niektore (a moze nawet wiekszosc?) kobiety tak maja po porodzie. U nas jest to syndrom dobrze znany
Eine Depression nach der Geburt eines Kindes wird auch als „postpartale Depression “ oder „Wochenbettdepression“ bezeichnet.
napisz jej to albo skopiuj :exclamation: :exclamation: :exclamation:

A tu masz link:
https://www.google.de/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwivhoK1jJ3oAhXO0KQKHSxVCCIQFjACegQIDBAH&url=https%3A%2F%2Fwww.gesundheitsinformation.de%2Fdepression-nach-der-geburt-was-kann-helfen.2686.de.html%3Fpart%3Dnachdergeburt-kl&usg=AOvVaw1Gs-BAiJLIHSMvDo86jCE4

A to fragment:
Die Mütter empfinden oft starke Schuldgefühle gegenüber ihrem Baby

1 polubienie

jutro zadzwonie - dowiem sie czy w ogole beda robic te badania, bo to sa profilaktyczne, wiec nawet miesiac w ta czy w ta roznicy nie robi, a niewykluczone, ze personel medyczny jest potrzebny gdzie indziej?
w ogole dopiero jutro zobaczymy jak to bedzie dzialac w naturze - na razie zakazy sa dosc luzne - raczej na zasadzie - jak nie musisz to z domu nie wychodz, tyle co kupic jedzenie, leki i co tam jeszcze niezbedniego - zabiegi lecznicze. a i to tylko wtedy juedy sie dobrze czujesz i zachowujac wszystkie mozliwe srodki higieny,
maseczki sie nie przyjely, a dzis jeszcze policja rano w miastach wyganiala ludzi, zeby nie tworzyc dodatkowych skupisk.
ja tam najwyzej bede kicac dookola bloku w urbanizacji - ludzi nie ma, a ogrodnicy nie beda pracowac.
a przeczytalam cale rozporzadzenie - z ciekawostek . psy wyprowadzac mozna, sklepy zoologiczne czynne, fryzjer jest zaliczony do dobr pierwszej potrzeby :wink:
ogolnie jakos te dwa tygodnie sie przetrwa.
juz “uwiezieni” zaczynaja sie organizowac w necie, w kwestiach samopomocowych, muzea udostepniaja strony do wirtualnego zwiedzania w calosci bezplatnie. narodek sie przez tego wirusa ukulturalni :slight_smile:

2 polubienia

@okonek
U nas wszystko odwolane, wszelkie imprezy i zebrania - conajmniej do konca marca. W radiu wezwania zeby sobie pomagac i nie panikowac…

2 polubienia

W pracy byłem…A ja NIE CIERPIE dniówek.Zaraz Ci coś puszczę tylko coś zjem :innocent:

2 polubienia

byle nie marsz Radetzky´ego. predzej jakis taniec z szablami (bo to podobno najlepsze bron na wirusa) :slight_smile:
w tym tempie jest szansa go dogonic i zasiec szabelka.

4 polubienia

Absolutnie nie mam nastroju na muzyke klasyczną :slightly_smiling_face:Bez obaw.

1 polubienie

i to pewnie swieci na czarno?

z szablą na wirusa? kiedyś było na czołgi (niemieckie) :slight_smile:

Z rownym skutkiem zresztą…

czego to się nie wymyśla dla propagandy :slight_smile:

1 polubienie

Ona o tym wie ale ciągle płacze… Dziękuję, prześlę jej!

2 polubienia

Już myślałam, że nagle mamy tylu kandydatów na prezydenta… :joy:

1 polubienie

Teraz chyba nie jest tak źle z pytamkami!

2 polubienia

Jest z grubsza jak zwykle. To ostatni kwartał:

1 polubienie