Czy rozmawiacie sami ze sobą, gdy czujecie się trochę samotnie?

Bo ja łapię się coraz częściej na tym, że na ulicy do siebie mówię…i to bez sensu :frowning:

1 polubienie

Milczenie jest zlotem …

1 polubienie

Nie sa to jakies tyrady ale czasem lubię wymienić się poglądami z samym sobą :innocent: Być może dlatego iz nigdy nie ma taryfy ulgowej…
Nigdy jednak, na ulicy.Wtedy wole sobie patrzeć dookoła,obserwowac…

1 polubienie

Tak. Ponieważ lubię pogadać z człowiekiem inteligentnem. :stuck_out_tongue_winking_eye:

7 polubień

Nie. Pewnie wiele tracę :smiley:

3 polubienia

Zawsze możesz spróbować, może coś się dowiesz…:stuck_out_tongue:

2 polubienia

Myślisz, że wygadałabym o czymś czego nie wiem? To prędzej wyśpiewałabym, a nucę i śpiewam bardzo dużo, ale oczywiście w domu, szczególnie wtedy, gdy sprzątam lub gotuję :wink:

2 polubienia

Bardzo często bo mieszkam sam. Nie jestem dla siebie dobrym doradcą.

2 polubienia

Dobrze, że o tym wiesz, bo jeszcze byś się sam oszukać mógł :roll_eyes:

3 polubienia

A mógłbyś np. w pracy pogadać ze sobą po angielsku…a nie bezproduktywnie siedzieć w towarzystwie wiedźm z piekła :fire:

3 polubienia

Wzięłyby mnie za świra. Już i tak mam opinie buntownika i fermenciarza

2 polubienia

Dużo by się nie pomyliły… :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 polubienia

No
:grin:

3 polubienia

Nikt normalny by tam nie wytrzymał… :shushing_face: Siedzieć i nic nie robić to musi być okropne…

2 polubienia

Przecież to nie jest tak, że Devil nic nie robi. On czeka na koniec pracy czyli fajrant. To ciężka robota jest. :smiling_face:

4 polubienia

Czekanie na fajrant, to zgroza, ale jeszcze gorzej jest czekać na ten piąteczek popołudniowy.

3 polubienia

Najgorzej to jak w ekran ci patrzą. Jak ja miałam takąpracę to miałam najgorsze miejsce. Mam nadzieję, że w takich pracach można robić choć coś swojego, żeby jakoś zleciało…

1 polubienie

A jeszcze jak się stawia pasjansa… :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Pasjansa na widoku może stawiać tylko kierownik.

2 polubienia

Oczywiście, że tak. W końcu przyjemnie jest porozmawiać z kimś, kto mnie w 100% rozumie :slight_smile:

3 polubienia