Czy są tu jacyś nowi ludzie?

Umiecie oszacować kto tu jest, ile jest osób i czy to forum prowadzi jakieś działania reklamujące to miejsce?

W sumie jest kilka nowych osób, ale rzadko je tu widać.

1 polubienie

Ale zawodowego trolla juz sie dorobilismy.
Spam reklamowy rzadko sie przedostaje przez filtr.

Nowi ludzie? Hehehehehehe!

2 polubienia

Niedawno wspomniałam Tensora i jego jazdy. To był koszmar!

1 polubienie

Koszmar jest, jak piwa zabraknie… :crazy_face:

A na poważnie; co u Ciebie?

1 polubienie

Nie ma nikogo nowego.Sa jakies zlosliwe odpały ktorych energia i zgorzkniałość jest malo zajmująca.Nie ma nic do szacowania.
Probowalem cosik odpalic na innych plaszczyznach ale…Po zapoznaniu sie,najspokojniejsze osoby mawialy mi abym dal sobie spokój.
To i ja dziekuje dzisiaj za uwage.
Pozostaje jedynie sila rozpedu i sympatia juz moze nie do 20 osób ale,chyba 6-8

2 polubienia

U mnie wszystko w porządku, raz weselej, raz mniej wesoło, ważne, żeby nie było gorzej. Idzie wiosna i to co lubię, a więc nowa energia i przyjemność z przebywania na świeżym powietrzu, spotykanie ludzi i zachwyt tym, co rośnie, kwitnie i pozytywnie nastraja. Obyśmy tylko zdrowi byli, my i nasi najbliżsi, to będzie ok.

3 polubienia

Lepiej trzymać z pozytywnymi i mądrymi ludźmi.

1 polubienie

Pytanie tylko czy to są nowe osoby czy to ludzei którzy tu byli znaczy na starym pytamy a teraz wrócili pod innymi nazwami

2 polubienia

też racja

A czy to nie wszystko jedno?
A jeśli są to “starzy nowi”, to lepiej czy gorzej? :slightly_smiling_face:

Więcej to lepiej. Pomijając jakiś idiotów.

1 polubienie

Też sądzę, że więcej to lepiej - zawsze jest z kim “pogadać”, ale nie o to pytałam. Pytałam czy to, że kiedyś ktoś już był na starym Pytamy, a ktoś inny nie był jest aż takie ważne? Ja rozumiem, że fajniej jest “pogadać” z kimś, kogo się już poniekąd “zna”, ale nowi też wcale nie są tacy źli. :wink:

4 polubienia

Wiem o co pytałaś.

1 polubienie

Jak ja dawno Was nie widziałem. Witajcie

3 polubienia

Witaj.

Pamiętam nick ze starego Pytamy

1 polubienie

Zgadza się.

1 polubienie

Stare forum zlikwidowano, jeden z naszych zorganizował to i została nas tu garstka. I jakoś się kręci leniwie.

Dobre i to. Pamietam ze to byla naprawdę fajna choć róznorodna ekipa. Dlatego udało sie namierzyć i znow jestem. I dobrze ze Wy Jesteście.

3 polubienia