Czy są tu jakieś problemy, miewacie?

A mnie też pytało czy dodac do ekranu głównego.
Wyraziłam zgodę i mam od kilku dni w telefonie.

2 polubienia

No ja już nawet chciałam, ale nie działa a tablica ciągle się wyświetla.

1 polubienie

@Szczery_do_BULU, dzięki za cyferki powiadomienia na pasku przeglądarki. Podobało mi się to na starym Pytamy, ale nie chciałem ci głowy zawracać drobiazgami.
11111

Ciekawe, jak rodzina znosi twoje dodatkowe zajęcie. Jakby co, mam wolny pokój :smiley:

2 polubienia

Dla mnie taki układ forum jest mało czytelny. Do końca nie mam pewności, czy odpowiadam na pytanie główne, czy na czyjąś odpowiedź, z listy wątków też jasno nie wynika, kto jest autorem pytania (teraz już wiem, że to „autor pierwszego wpisu"), trudno mi się połapać, czy ktoś odpowiedział na moją odpowiedź, czy osobie z odpowiedzi poniżej (o ile nie wynika to z tekstu), ciężko zidentyfikować autorów lajków… pewnie jeszcze parę rzeczy by się znalazło, ale na razie takie są moje pierwsze wrażenia.

1 polubienie

Spoko. Miałem to samo na początku. Teraz tych wad nie widzę i swobodnie się poruszam,

1 polubienie

Rozumiem, że teraz odpowiedziałeś mnie, a ja Tobie? :slight_smile:

Dokładnie.

To szkoda, że taka wyodrębniona konwersacja w wątku nie tworzy odgałęzienia. Tak się wszystko zlewa

Przyzwyczaisz się. Początkowo trochę błądziłem, teraz problemu nie ma.

A nie, tworzy się, tylko trzeba kliknąć na „x odpowiedzi" i tam się rozwija. Zwracam honor :slight_smile:

1 polubienie

Otóż to. Jest jeszcze parę innych tricków i gdy się je pozna, naprawdę forum staje się łatwe w obsłudze.

2 polubienia

Ha ha ha. Tak naprawdę, to forum stoi na serwerze firmy należącej do mojej żony, ja tylko daję wsparcie techniczne, ale na szczęście kobitka przyzwyczajona do moich godzin pracy. Przez 30 lat “był czas przywyknąć przecie” :smiley:

3 polubienia

Tylko nie rozwódź się, na Boga!!! :stuck_out_tongue_winking_eye:

Nie zamierzam :wink: . Zamiast rozwodu prędzej się mnie pozbędzie, dobre ubezpieczenie mam :rofl::rofl::rofl:

2 polubienia

Znaczy z rodziną wszystko ok. Cieszy mnie, że w razie gdyby co, to nie przez nas :smile:

1 polubienie

Podpowiedz-jakie to tricki?

Zawsze Ci dobrze życzyłem, ale nie wiem czemu, tak jakoś, ostatnio, to życzę Tobie długiego życia w bardzo dobrym zdrowiu. Można rzec, końskiego zdrowia. :grinning:

Szczerze do bulu, życzę… :kissing_closed_eyes:

4 polubienia

Na poczatku tez tak mialam
Nie lubie zmian
Ale idzie mi juz coraz lepiej czego i tobie zycze

1 polubienie

To takie poczatki
Jak widze wiekszosc tak ma i ja tez
Przyzwyczaisz sie. Atmosfera tu fajna

1 polubienie

Myślę że w temacie o serwisie mogę zadać proste pytanie: jak sobie wywiesić flagę przy nicku? Mam jedną zbędną więc dlaczego nie miałaby mi łopotać.:face_with_raised_eyebrow: