Czy sezon ogórkowy już się zaczął?

Lubię czasami poczytać, co nowego na portalu Interii. Jest tam troszkę wszystkiego: polityka, biznes, zdrowie, ploteczki itp, ale dzisiaj chyba przesadzili troszkę. Taki dłuuugi artykuł o…majtkach? W dodatku wsadzili to w dział dla kobiet. A dlaczego piszą w artykule również o męskich majtkach? To niech wsadzą artykuł do działu dla mężczyzn albo do zdrowia. Dlaczego akurat kobiety są obdarzane przez autora tymi głupotami? :smiley:

4 polubienia

To jest własnie czas gdy zawsze w przeszłosci przestawałem kupować gazety,poza Non Stopem czy Magazynem Muzycznym.Nawarstwienie głupoty i pisania o kompletnie niczym…
Nie wiem czy to sie zaczęło ale juz widze ze uporczywie probuje sie zepchnąć na margines"nudną" wojnę i zastepować ją wynurzeniami celebrytów i etatowych stripteaserek-amatorek.
Wiem,pamietam jak to wyglądało na zebraniach redakcyjnych i to nigdy nie było tak ze tzw.dziennikarstwo bylo odbiciem rzeczywistości.
Zawsze nastepowaly"priorytety"i nakazy o czym niby warto i o czym TRZEBA wspominać :face_with_raised_eyebrow:
A to było radio a nie gazeta…

4 polubienia

No wiesz - w radiu czasem usłyszysz i jeśli głupie, to zapomnisz, a napisane, to napisane. Cały czas jest. A ja? Wkurzyłam się, bo naiwnie pomyślałam, że skoro już o tych majtach piszą, to może jednak dowiem się czegokolwiek ciekawego. A tu nic. Zero jakichkolwiek informacji. I świadomość, że ten artykuł tam cały czas jest i może zabiera miejsce istotnym informacjom.
A wojna?
Ludziom chociaż odrobinę wrażliwym nie znudzi się czytanie o niej, bo chcieliby, żeby już jej nie było, więc tym bardziej interesują się tym co się na froncie i nie tylko dzieje. A ludzi wrażliwych jest więcej niż się nam wszystkim wydaje, tylko niektórzy ukrywają swoją wrażliwość pod maskami, by ich nie raniono.

3 polubienia

Majtki to stosunkowo pozny wynalazek, a biorac pod uwagę obecne tendencje? Mozna i bez, pod burka bedzie wszystko jedno

5 polubień

W mediach sądzą inaczej…
Jeżeli nie mają spalonych zwłok,wyprutych flaków,torturowanych jeńców to znaczy ze można odpuścić.
Zawsze jakis jakimowicz czy inna kardshianka czeka w kolejce :rage:

4 polubienia

Hahaha… Collins, właśnie wczoraj czytałam, że jedna z Twoich “ulubienic” odsłoniła za dużo. Od razu mi się przypomniało, że nie przepadasz za nią (piszę o Małgorzacie Rozenek). :smiley:

4 polubienia

A ja ją kocham! :rofl::sparkling_heart:

2 polubienia

No to już nie kochaj, no bo skoro pokazała za dużo… :joy:

3 polubienia

Dla mnie może pokazać jeszcze wiecej😂

1 polubienie

No chyba, że tylko Tobie, bo wszystkim już coś tam pokazała. Nawet już nie pamiętam co, ale coś na pewno :joy:

2 polubienia

Kochanego ciałka nigdy dość!

1 polubienie

Ona przynajmniej do niedawna była ładna :wink:
Ale masz rację…Mam ochotę na gwałtowne zachowania jak widzę/słyszę cokolwiek o tym tałatajstwie. :face_with_raised_eyebrow:

2 polubienia

Tak z 30 lat temu? Kobieta powinna już podlegać utylizacji tyle w niej jest plastiku. Do tego albo kłamie z wiekiem albo jest mocno wyeksploatowana . Jeśli chodzi o sezon ogórkowy. Mąż Magdy Ogórek najbardziej prawej kobiety w Polsce chyba nadal siedzi?

Faktycznie sezon ogorkowy. Nawet nie wiem o kim piszecie :joy::joy::joy:
No moze z wyjątkiem Ogorkówny. Niedoszlej prezydent. A szkoda, bylaby bardziej dekoracyjna od PADa. I mowi więcej niz pierwsza blondynka RP. (drogie blondynki, nie biezcie tego do siebie, ona farbowana) :wink:

3 polubienia

Ogórkówny czy Ogórkowej? Ogórkówna piszę się jeśli to panieńskie nazwisko. Tak mnie się przypomina coś. Tylko czy w tym occie PIS to już nie przypadkiem korniszon?

1 polubienie

Każdy redaktorzyna musi jakoś zarabiać.

1 polubienie

Mąż nie Ogórek. Więc mozna domniemywac, ze panieńskie. Albo pseudonim artystyczny :joy_cat::joy_cat::joy_cat:.
Zreszta lepiej byc ogorkiem niz mizerią :wink:

5 polubień

No własnie nie wiedziałem czy to on łogurek czy tylko kisił ogórka.

Miekiszona? Ona twarda baba…
Nie byla jaka ogorkowa.

1 polubienie

Od rana słuchaliśmy w pracy tych głupot w RMF. Redaktorzy się zapraszali do WC by sprawdzić kto ma majtki :roll_eyes::thinking::joy:

1 polubienie