Czy stomatolodzy chcieliby, aby ludzie się zdrowo odżywiali, by nie psuły im się zęby?

Bo przecież harmonijne gatunki stworzeń DSHN-u nie korzystają ze stomatologii, a żyją od tysiącleci zdrowo i mądrzej od ludzi.

(DSHN to oczywiście skrót od Doskonałego Systemu Harmonii Natury)

  • Tak
  • Nie
  • Trudno powiedzieć
  • Odrębne zdanie podaję osobno

0 głosujących

A jestes pewny,ze maja zdrowe zeby?

3 polubienia

Mysle ze tak.

Chyba wierzysz w cuda?

Dlaczego?

Bo nie po to zainwestowali w naukę i dziedzinę, aby im się dochody bardzo skurczyły.

Schorzen zebow i dziasel to te harmonijne mają wiecej niż niejarmonijni ludzie.
A co do dentystów? Tu nie harmonijne odzywianie - te Twoje slodkie owoce sa wspamiala pozywyka dla próchnicy.

4 polubienia

Gdyby nieharmonijnych, patologicznych, cywilizowanych, złośliwie nowotworowych ludzi nie było, DSHN funkcjonowałby w całej swej doskonałości i harmonii. Ale to pewnie przekracza Twoją pojętność, lub rzetelność.

Żaden lekarz, felczer, radiesteta, znachor czy uzdrowiciel nie dąży do wyleczenia pacjenta.

.gdyby wszystkich uzdrowili, stali by się bezrobotnymi.

Jest to jeden z licznych przykładów, że zysk w ekonomii wprawdzie nie istnieje, ale wszelkimi dostępnymi sposobami dąży się do jego maksymalizacji

3 polubienia

Mam nadzieję , że Twoje siostry mają inne zdanie od Twojego @ZiraaeL ?
Wiesz , te pracujące w szpitalu .

Pielęgniarka wykonuje tylko zalecenia lekarza.
Ze szpitala, w którym o zdrowie pacjenta dbają tylko pielegniarki w samych fartuszkach i nic pod spodem, wskrzeszone umarlaki o własnych siłach (mocno nadwrężnych wprawdzie) by wychodzili.

2 polubienia

U mnie coraz wiecej pielegniarzy.

2 polubienia

No widzisz. Zadbano tez o pacjentki.

.choroba nie wybiera.

2 polubienia

Niestety, ale zwierzęta i rośliny chorują tak samo, jak ludzie i jeszcze bardziej przy tym cierpią, nie mając opieki medycznej. Tak już jest w przyrodzie. Giną też grupowo ulegając różnym zarazom i epidemiom.

3 polubienia

Stomatolodzy są cwani i wiedzą że głupi ludzie ze strachu i lenistwa oleją problem. Nie przyjdą z małą dziurką. Przyjdą wtedy kiedy pozostaną tylko dwie opcje - proteza ruchoma albo implanty.

1 polubienie

Harmonijne stworzenia, jeśli już korzystają z pomocy, to z harmonijnej, jak np.z krewetek.

Dla zdrowia i mądrości wypada do życia i śmierci podejść harmonijnie.

Co,kto zadbal o pacjentki?
Mialem fajna,mloda, cycata pielegniarke,z dekoltami,to mi q…wa chlopa dali.
No i na co ja mam patrzec)))

1 polubienie

Moze chcieli zebys mial dobra zmiane? :slight_smile:

1 polubienie

@birbant, tylko ślepy nie widziałby tej doskonałości, cudowności, piękna, mądrości, harmonii Przyrody