Czy świadomość tego, że piszesz z kimś atrakcyjnym przez net zmienia Twoje nastawienie do tej osoby..?

Z tekstu pisanego wyłuskujemy wiele info o nas samych - czy te info odnośnie wyglądu ( bo ktoś wkleił swoje zdjęcie, pokazał fragment tego czy owego ze swego ciała, opisał swój wygląd w taki czy inny sposób, nie działa na wyobraźnie waszą?) czy te opisy jakoś zmieniają wasze nastawienie do tej osoby?

2 polubienia

Styl pisania to największy afrodyzjak dla mnie ( w necie).

3 polubienia

To działa na wyobraźnię ale jednocześnie sugeruje ograniczone zaufanie. W necie jestes kim chcesz.

1 polubienie

Jaki styl ci pasi?

1 polubienie

To jest to, coś.
Ty jak nie przeklinasz, nie politykujesz, masz to coś.
Temat rzeka.

2 polubienia

Rozumiem kurła.

1 polubienie

Oczywiście każdy powie ze nie ale to nasza podświadomość decyduje o naszym zachowaniu i nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy … moja żona zwróciła mi kiedyś uwagę że gdy rozmawiam przez telefon z kobietą to automatycznie zmienia mi się głos na niższy i bardziej „aksamitny” :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 polubienia

A w towarzystwie, sklepie, urzędzie itd, nie? Mój tak ma :wink:

2 polubienia

A ja tego doświadczam tego zaniżonego męskiego głosiczku jak mnie to irytuje… wiadomo głosik głosikowi nierówny ale…

2 polubienia

Na pewno zmienia … Pytania jak zmienia i jak bardzo … A to już zależy od danej sytuacji …

1 polubienie

Ale co? Chyba nie rozumiem.
Pracujesz w jakimś urzędzie, i masz do czynienia z takim zachowaniem facetów?

1 polubienie

Masz żonę ? Czy miałeś ?

1 polubienie

Nie trzeba pracować w urzędzie aby takiego zachowania doświadczyć - wystarczy stać na przykład w kolejce do kasy… by ktoś zagadał… albo ja do kogoś…

1 polubienie

Dla mnie też! Pisałam kiedyś z kimś bardzo długo nie wiedząc nawet jak wygląda. I wkręcałam się w tą znajomość coraz bardziej. I jak zobaczyłam wreszcie jak wygląda - w niczym nie zmieniło / ani na plus ani na minus/ mojego nastawienia. Dodam - pozytywnego - nastawienia.

2 polubienia

W sumie masz rację.
Kiedyś zapytałam starego, dlaczego tak się zachowują faceci.
Powiedział, że każda kobieta lubi komplementy.
Mnie osobiście mierzi taki słodziak, nawet wtedy, kiedy było mnie za co pochwalić i oko czym nacieszyć :rofl:

@ihtiel, też miałam takich znajomych. Jeden szczególnie namieszał, po kilkunastu miesiącach pisania zobaczyliśmy siebie.
Trzeba było to urwać :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Natura :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Z tego co pamietam, wychodząc z domu godzinę temu jeszcze miałem :joy:

2 polubienia

Czyżbyście pozwalali sobie na skoki w bok :wink: :crazy_face: :roll_eyes: :upside_down_face: :eyes:

1 polubienie

Nawet to rozumiem. Ja burczę tylko do starego :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie