Czy tak mogło być z zabójcą 10-letniej Kristiny, i z jej mamą?

Przypuśćmy, że Jakub A. sypiał z mamą Kristiny, ale dla niej nie był on jako student, żadną partią, podczas gdy kręciły się koło niej lepsze partie. Chciała z nim zerwać, a jako pretekst zgoniła na starszą córkę, że ta rzekomo go nie akceptuje, więc z ich dwojga wybiera ją… A że dla niego mama Kristiny była nadzieją na jego szczęście, postanowił Kristinę wyeliminować.

  • Nieprawdopodobne
  • To jest możliwe
  • Trudno powiedzieć

0 głosujących

Mogło.
Nie wiedziała jednak do czego jest zdolny odrzucony mężczyzna.

2 polubienia

A dodam ze podobne zjawisko występuje w harmonijnej przyrodzie. Otóż tygrys zagryza młode ( nie wlasne) tygrysicy po to by z nią kopulować. Podobne zjawisko występuje u nuedźwiedzi. Bo dopóki matka ma mlode nue jest zainteresowana nowym partnerem. I to w harmonijnej przyrodzie!

3 polubienia

wszystkie kotowate tak robia.
u dziko zyjacych kotow zaobsrwowano stadne struktury matriachalne - kocurki dzieci - rodzenstwa nie zagryzaja, ale juz obcy kot jak sie pojawi bedzie walczyl z calym potomstwem kotki. chyba, ze ta go pogoni na cztery wiatry wczesniej.

3 polubienia

wszystko jest mozliwe, ale ja nie siedze w mozgu psychopaty.
a na dywagacje troche szkoda mi czasu. rownie prawdopodobne bylaby teoria - pieniadze.
moze mial nadzieje na bogata rozwodke i jak zawiodly inne zabiegi liczyl, ze bedac blisko i pocieszajac ja po stracie dziecka zaskarbi jej dozgonna wdziecznosc? takie przypadki sie zdarzaly.

2 polubienia

Z tego co wyczytałem to starsza od niego kobieta zabawiła się.
Chłopiec pomagał jej w remoncie domu. Sądził iż z nią zamieszka.
Tymczasem kobieta odtrąciła go. Widocznie poza seksem o nic więcej jej nie chodziło.
Zabójstwo to miała być zemsta za odtrącenie…
A… ponoć on pochodził z zamożnego domu. W końcu miał kasę na zlecenie zabójstwa… Kilkanaście tysiecy… Tylko że nikt się tego nie podjął…
Ale i nie powiadomił policji… Dziecko by wtedy żyło…

3 polubienia

A po co miał powiadamia policję jak chciał ją zabić własnoręcznie

Nie. Chciał zlecić. Tylko osoba którą namawiał nie zgodziła się… Sadziła iz to jego urojenia…

2 polubienia

No ona nie zgodziła się więc postanowił zrobić to sam tak?

1 polubienie

Tak. I jak policja twierdzi to informacje od tej osoby spowodowały iż go zatrzymano.

1 polubienie

Wątpię. Kobieta z 3 dzieci przestaje być jakąkolwiek partią bo mało kto jest gotów wychowywać 3 dzieci a nie swoich to już wogóle.

1 polubienie

Ten h…, który nie podjął się zabicia córki, też powinien ponieść karę!
Ma też krew na rękach!

1 polubienie

@anon80021811 jak byśmy mieli zgłaszać każdego idiotę na policję to pół Polski by już siedziało. Ludzie są przeczuleni bo takie zgłoszenie dla nich jest również dość niemiłe. Raz zgłosiłem jak mi się do auta włamali… odechciało mi się i następnym razem na policję nie czekałem.

Gdyby do mnie zgłosił się jakiś poje…chcący zabić dziecko , wierz mi , że bym się nie wahała ani chwili!

2 polubienia

Nie wiemy jakie to były okoliczności. Ode mnie zapewne dostał by w mordę i został by poinformowany o tym co mu zrobię . Na Policję bym nie poszedł bo w takich sytuacjach zgłaszającego traktują jak potencjalnego mordercę.
A i każdy słaby nawet adwokat z czegoś takiego by go wybronił.

1 polubienie

W harmonijnej przyrodzie nie wiadomo, jak świat widzą drapieżniki. Przecież one są od zabijania, a nie mogą być złe ani okrutne, @ihtiel.

To co ludzie mowia? Moj drogi, jakby sie tym przejmowac? A par gdzie chlopak o te dwie dekady mldszy znam kilka i o dziwo funkcjonuja dobrze, nie jest powiedziane, ze to gerontofilia?

Kwestia pieniedzy @anon25287923, a zdaje sie kobitka do najbiedniejszych nie nalezala. Zreszta - nie znamy tak naprawde jak wygladaly tam uklady - ale roznie sie w rodzinach uklada.

2 polubienia

I tu masz rację. Gdzie są pieniądze wszystko się zmienia. A my tak na prawdę nie wiemy jak to było i jeszcze możemy się dużo rzeczy o całej sprawie dowiedzieć.

2 polubienia

Teoretycznie masz rację, @anon25287923, ale widziałem jego ciało na nogach. Nie wyglądało na zdrowe. Taki młodzian, jeśli sypiał z jej mamą, mógł widzieć ją jako swoją jedyną szansę na miłość i szczęście. A czy dla innych mogła być ponętną partią? Miłość i pożądanie, to bardzo silne emocje.