Czy takie wirtualne zwiedzanie świata ma sens, gdy dziś przez noc

tak zwiedziłem Turcję, Grecję? Szczególnie zaimponowała mi Kapadocja w Turcji.

  • Nie ma
  • Ma, ale ograniczone
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie nt. temat

0 głosujących

Nauka zawsze ma sens.

1 polubienie

Ma sens.
Oczywiscie nic nie zastąpi"dotkniecia".Na żywo…Dopiero jak wyjedziesz,przekonasz sie o tym…
Kiedys,przyznaje,lekceważyłem to…Myslalem ze mam czas,ze kiedyś"wyskocze na Akropol"…
A dzisiaj zal mi kazdego zaniechania.
Palcem po mapie rozbudza sie wyobraznie.I jest to bardzo fajne…Ale…Gdy pierwszy raz wyszedlem na rynek w Bolonii…Gdy potem,pare lat pozniej,spojrzalem na Etne,gdy wczesniej podziwialem chorwackie wodospady Krka…Gdy pilem chorwackie wino pod czujnym okiem…osiołka ktory mial dziwnie usmiechnietą morde…
Tego nic nie zastąpi…Kompania karna kobiet w Tunezji sprzatająca cos czego ja nawet nie dostrzegalem,w temperaturze 42-3 stopni…I wszystko pod bronią!
I ci taksowkarze w Tunezji którzy MARZYLI o powrocie Francuzów…[reszte sam sobie dospiewaj…]
Zagadki,onieśmielenie,ciekawość…Nie ma nic bardziej fascynujacego niż podróże.Trzeba tylko zacząć…

1 polubienie

Akurat Grecję i Włochy znam nieźle, poza Kretą i Santorini, ale nie byłem w Egipcie. W Turcji też nie byłem. W wielu miejscach nie byłem, dlatego chętnie się posługuję filmami dokumentalnymi z podróży innych. Pewnie jeszcze popodróżuję.

1 polubienie

I tak trzymaj!
Zazdroszcze Krety!
Wyslalem tam kiedys moje dziewczyny…Sam nie mogłem…
Ta mapa którą sugerujesz slowem"wirtualnie"…Ech…Zycia nie starczy :thinking:
Ale na Sycylie wróce,choćbym mial wydac ostatnie pieniądze!

1 polubienie

Ach…Sorry…Teraz doczytalem ze"poza Kretą…" :innocent:

1 polubienie

Pewnie że ma sens, zaniedługo te filmiki, zastąpią nam wycieczki zagranicze. Wszystko będzie online.

1 polubienie