Czy ten czlowiek jest normalny?

On był jest i będzie cyrkowcem. Ja się dziwię że wciąż ma 3-4% poparcia.

3 polubienia

Uwierz mi. Powtarzając to 1000 razy i tak nie stanie się prawda…

On mówi jak jest i tyle, idioci niech głosują na PiS i PO, a o Korwinie niech nie myślą

Psy szczekaja karawana jedzie dalej :rofl:

Albo “Przyczepilo się gówno do statku i krzyczy” Płyniemy! " :joy:

1 polubienie

Nieee, na dodatek byl moim sasiadem - wtedy zwrocilam uwage na jego spsob bycia…

1 polubienie

Pamietam, jak swojego czasu dowodzil ze dziewczetom (z jego corkami wlycznie) nie jest potrzebna matematyka tylko robotki reczne…

2 polubienia

Zauważyłem, w ciągu ostatnich lat pomija w swych argumentach fakty niewygodne dla owych argumentów. Nawet historycznie, ale nie tylko. Ci, co się nie znają, bezkrytycznie kupują. Ale pozytywem jest to, że niewielu ich.

1 polubienie

Zwlaszcza jego wypowiedzi,ze powinno pracowac sie do smierci.
Niepelnosprawnych powinno sie utylizowac,i temu podobne jego wypowiedzi,sa naprawde super,takie ludzkie.

3 polubienia

Ale wieku życia nie ogranicza, doceń to. :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Łatwo manipulować jego wypowiedziami, gdy nie do końca odbiera się je tak jak chce tego autor XD

1 polubienie

Tu nie trzeba manipulować, po prostu wystarczy mieć trochę więcej wiedzy.
Zresztą on jest dla mnie neutralny. Nie jestem jego ani zwolennikiem, ani przeciwnikiem. Dla mnie to taki poboczny folklor polityczny bez żadnego znaczenia. Czasem mu rację przyznaję, innym razem widzę jego kombinacje, To wszystko.

3 polubienia

Cholera go wie co mu w glowie swita.
Moze Armia Zbawienia,a kalachami)))
Toz to on stwierdzil,ze biedy w Polsce nie ma bo mirabelki,spokojnie rosna przy drogach.

1 polubienie

Mirabelki, to Niesiołowski. I szczaw.

3 polubienia

No i znowu ta wiedza… Nie trzeba mieć więcej wiedzy żeby stwierdzić że Korwin nie chce utylizowac niepełnosprawnych czy ze to nie prawda że chce aby ludzie pracowali do smierci… To albo manipulacja albo nie zrozumienie

1 polubienie

A no tak,pomylilem.)))

1 polubienie

O utylizacji nic nie słyszałem z jego strony.

1 polubienie

Ja slyszalem ta jego wypowiedz.
To juz troche lat temu.
W kazdym razie,nie moge powiedziec,ze yo glupi czlowiek,
Ale calkowicie oderwany od rzeczywistosci,zyjacy w swoim wyimaginowanym swiecie.

2 polubienia

Kiedyś przepięknie potrafił dowodzić swych racji. Kiedyś.

1 polubienie

Jak oglądam czasami Korwina na YT w różnych mediach gdy spotyka się innymi politykami czy samym dziennikarzem(no teraz już nie jest zapraszany nigdzie przez cenzurę) to mam takie wrażenie że on powinien mieć przy sobie tłumacza który po każdej jego wypowiedzi tłumaczy normalnym językiem o co mu chodziłoXD bo z tego co widzę to w takich materiałach osoba przeciewna(czy to gość w studio czy dziennikarz czy polityk czy papież-zawsze jest jako osoba niezgadzajaca się z nim) zawsze wygląda na taką która nie rozumie co on przed chwilą powiedział… Jest taki materiał na YT u Tomasza Lisa gdzie jest też Korwin i gadają o niepełnosprawnych sportowcach z jeszcze dwoma gościami… On gada z sensem a oni wmawiaja ludziom przed tv co on ma na myśli i że jest zły… Nie wiem po co on tam wtedy poszedł… Przecież to był atak na niego z każdej strony🤣
Na przykład ktoś po jego wypowiedziach jest wstanie zrozumieć że on jest jakimś zwolennikiem Hitlera czy coś XD

1 polubienie