Czy ten czlowiek jest normalny?

Ten czlowiek niewątpliwie jedt bardzo inteligentny. Podoba mi się u niego jedno zdanie: " im mniej państwa w pańsfwie tym dla ludzi lepiej".
Natomiast inteligencja to nie wszystko. Brakuje mu takich ludzkich odruchów, empatii. Bardzo nie podobają mi się jego poglądy na kobiety, niepelnosprawnych itp. I dziwi mnie ze kobiety tak garną się do niego. Czego szukają?

3 polubienia

On jest zlosliwy, mogl jeszcze dodac, ze o sloiczek szczawiu tez nietrudno - ale to bylo do drugiego “oryginala” Niesiolowskiego.

3 polubienia

W kwestii tlumacza się z Tobą absolutnie zgadzam.

1 polubienie

Autor, szczególnie polityk, powinien tak się wypowiadać, aby nikt nie mógł inaczej interpretować jego słów.

3 polubienia

Kiedyś czytywałam jego felietony, z czasem zaczął mnie (jako kobietę) lekceważyć i zaganiać do garów dzieci i kościoła :frowning: Przestałam czytywać regularnie, ale nieraz coś tam jeszcze łyknę. O jego stosunku do niepełnosprawnych było w Polsce głośno. Nie wiem, czy dotarły jego poglądy zagranicę. Wiem, że “zabłysnął” też w europarlamencie.

3 polubienia

W europarlamencie nieźle masakrowal lewakow :rofl:

Właśnie o tym pisałem. Był niezwykle błyskotliwym człowiekiem. Teraz wpadł w doktrynerstwo.

I to jest jedna z jego najlepszych,zlotych mysli.I tym bardziej wazna ze dotyczy spraw na serio waznych.

1 polubienie

Prawda jest taka, że większość ludzi nie rozumie co mówi Korwin. W Polsce ludzie są nauczeni, że państwo wszystko za nas robi. Poza tym reżim nie dopuści Korwin do władzy, falszujac wybory.

No super a ludzie i tak głosuja na złodzieji w sejmie XD tak poza tym, to ciekawe skąd schetyna weźmie kasę na te wczorajsze obietniceXD ale nie, uważamy za naiwniakow tylko wyborców PIS :rofl:

Jak to skąd Schetyna weźmie kasę na obietnice? Jeszcze bardziej uszczelni WAT. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Przeciez przed Polska zlote czasy milony mieszkan do zbudowania, tylez elektrycznych samochodow na drogi ma wyjechac…
A tymczasem rzad, prezydent i poslowie adoruja ojdyra grzybka na Jasnej Gorze…

2 polubienia

I słuchają jak ich po ojcowsku łaje.

2 polubienia

Reszta Europy bawi sie od wczoraj w Paryzu.

1 polubienie

Dobrze rozumiem, że JKM nazwał swoją córkę Nadzieja?

1 polubienie

Jest takie imię.

3 polubienia

Najczesciej uzywanym zdrobnieniem jest Nadia. A inie ma dluga tradycje.

3 polubienia

W Rosji; Nadieżda.

3 polubienia

Zgadzam się, że, chociaż nie wiem, jak było kiedyś, ale do tej pory słychać po nim, że to nie tak, że on jest głupi, też powiedziałabym, że jest (wbrew pozorom) inteligentny.
Ale przy tym jest fanatykiem, strasznym mizoginem i bardzo lubi manipulować faktami, żeby teoretycznie wszystko się w jego poglądach zgadzało, a niektórzy to łykali, bo pozornie ciąg przyczynowo-skutkowy jest ok.
Szkoda mi jego córek, widać, że on jako jeden z niewielu polityków nie gra pod publiczkę, tylko naprawdę żyje w zgodzie z głoszonymi przez siebie poglądami. Tylko szkoda, że to takie poglądy -_-
Zwłaszcza dla nich szkoda,muszą mieć przez takie wychowanie już nieźle zryte bereciki.

4 polubienia

gdzies tam plotka niosla, ze ktoras z corek nie wytrzymala i biedaczek w kuchni sie potknal nadzieajac na noz ? czy cos w tym stylu?

1 polubienie