Czy to bardzo zniechęca?

Nie z każdą mieli okazję porozmawiać. Zauważyli ją na imprezie, w sklepie, autobusie, na basenie, siłowni, w kinie, kościele i gdzie tam jeszcze można ludzi spotkać.

@efka @Andi Jak stwierdził kiedyś jeden mój kolega: jak już się się ludzie że sobą zabawią to mają w końcu ochotę o czymś porozmawiać. Dlatego związki oparte tylko na nierozmawianiu są bardzo ulotne i nudne na dłuższą metę…

2 polubienia

Pytasz mnie jako faceta?
Tak!
Nie wymagam wyczynu ale ogólna sprawność jak najbardziej!
Brak sprawnosci prowadzi do otyłości a tego juz w ogóle nie toleruje.

@Andi Teraz tak sobie pomyślałam że sport i jakakolwiek aktywność jest fajna przede wszystkim dla tego, kto się w nią angażuje. Dlatego warto. Sama wiem po sobie człowiek się zrelaksuje, porozciąga, zmęczy, skupi na czymś innym a przy okazji z współćwiczacymi pogada. Zrób to przede wszystkim dla siebie! PS. Kiedy trenowałam karate i krótko miecze kendo spotkałam wiele fajnych dziewczyn i wielu świetnych chłopaków. :slightly_smiling_face:

@waranzkomodo
Nie miałam na myśli związków, lecz
“pierwsze wrażenie”.
Wygląd zewnętrzny jest 1 bodźcem do chęci poznania kogoś.
Reszta wyjdzie w praniu.
Z moich obserwacji wynika, że czasem lepiej udawać nieporadność przy facecie.

ja cię

Bez katany nie podchodź.

.masutatsu kyokushin oyama.

:martial_arts_uniform::martial_arts_uniform::martial_arts_uniform:

2 polubienia

A ja po węgiersku; pałasz bambosz egeszegedre kałach szabas szałas sre, :crazy_face:

2 polubienia

ale, że czym pałasz.

.bamboszem?

1 polubienie

Bambosz posiekany pałaszem…, Albo odwrotnie… :crazy_face: :crazy_face:
A na koniec kałachem w ten bambosz, albo odwrotnie… :sunglasses:

@elsie Trochę racji w tym jest. Ale to w realu. Randki w internecie trochę inaczej przebiegają. No i zależy kto kogo szuka czy partnerki czy dziewczątka do ratowania z opresji i opiekowania się… Niestety czasem ktoś wygląda wspaniale a kiedy się odezwie fascynacja mija - ale to może bardziej u kobiet, które widzą i słyszą więcej :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Dla mnie, to 10 kawałków akrylu, kobiety widzą w tych kawałkach coś więcej.

@ZiraaeL Niektóre kobiety po prostu lubią mieć kolorowe paznokcie. Robię sobie raz do roku na święta, na co dzień przeszkadzałyby mi w życiu i pracy. A to czasem bywa przekleństwem kiedy słyszysz, widzisz i czujesz analizując wszystko jakim szóstym zmysłem jeszcze…

Jest film z Mleem Gibsonem, gdzie główny bohater miał dar "słyszenia"myśli kobiet.

.rzeczywiście przekleństwo.

:rofl:

1 polubienie

@ZiraaeL Jak się dobrze słyszy to się pragnie, żeby ta druga osoba miała przyjemny głos, dobrą dykcję i jeszcze mówiła inteligentnie, a najlepiej to jakieś miłe rzeczy :upside_down_face:

2 polubienia

Słuchać też trza umić.

@ZiraaeL Lubię ten film. Główny bohater pojął jak należy z babkami postępować. Niestety w realu mało który mężczyzna się na tym zna🙂

@ZiraaeL To tak jak mówił Klasyk: ” Mów do mnie jeszcze… Za taką rozmową
tęskniłem lata… Każde twoje słowo
słodkie w mym sercu wywołuje dreszcze -
mów do mnie jeszcze…

Mów do mnie jeszcze… Ludzie nas nie słyszą,
słowa twe dziwnie poją i kołyszą,
jak kwiatem, każdym słowem twym się pieszczę
mów do mnie jeszcze…"

3 polubienia

Bo to nie jest wrodzone. Trzeba się tego nauczyć, a Wy do nauczycielstwa nie skore.

@ZiraaeL Często słucham… Niestety potem wypowiedziane słowa zbyt długo pamiętam…

1 polubienie

@waranzkomodo, nie mam bladego pojęcia jak wyglądają “randki” internetowe.