Czy to częste?

Kiedy się wątpi, że można się podobać komuś kto jest w naszym typie lub uważamy tą osobę za super albo podoba nam się? A z kolei jak się komuś podobamy to się myśli ,No, tak. Bo jest popier…ny ,a w końcu normalnych/ciekawych nie przyciągam do siebie.‘’

O czym ty gadasz?

2 polubienia

czemu znowu ty…

A czemu ty ?
:sweat_smile:

Spiknijcie się razem… skończą się wasze problemy? i wilk syty i owca cała… :joy:

1 polubienie

Ja nie mam problemów. Czasem brakuje ciepłego okładu z piersi ale daję radę :grin:

1 polubienie

Było by wam razem dobrze, Andi podejrzliwa, ty wierny. Uzupełniacie się. Zastanów się. :sweat_smile:

Nie wiem czy taki wierny.

To zawsze pisze w moich wpisach, a rzekomo tak go męczą. :smile: Faceci to jednak masochiści. Przykro mi kolego ale nie mam aż tak dużych cycków żeby nimi masować. Może jakieś obwisłe się znajdą to wtedy takie okłady z rozmachu będziesz miał :joy:

Wypełnisz krągły worek ciepłą wodą, nawet się nie domyśli … :rofl: a będzie chciał więcej…

1 polubienie

Mężczyźni lubią cierpieć. :smiling_imp: Tak jak mój eks, który się ośmiesza i wydzwania do mnie setki razy mimo że setny raz nie odbieram.

A co chce ci zakomunikować?

Zależy mu.

Nie wiem bo nie odbieram haha :sweat_smile: Chciał się spotkać.

Dziwna jesteś…

1 polubienie

Co jest dziwne bo nigdy się do siebie nie otworzyliśmy i bywało nudnawo. Podejrzewam, że on chyba nigdy nie miał kobiety i jest jakiś zdesperowany. No właśnie, zawsze zabiegają o mnie nudziarze albo skrzywione typy.

Wiem :joy: Ale z drugiej strony co jest dziwnego w tym, że olewam kogoś kto mnie nie interesuje? Taki wrzód na tyłku…

"Okłady z rozmachu " :joy::joy::joy:

Mówi się że przeciwności się przyciągają wiec masz szanse znaleźć kogoś normalnego dla równowagi Wszechświata :grinning:

2 polubienia

Sorry! To są jakieś niedoroby… Z Twoich wpisów wynika, że jesteś niezrównoważoną masochistką i jeszcze nawet nie ukrywasz tego…

3 polubienia