Czy to częste?

Nie każdy umie flirtować, ja nie mam bajery. :slight_smile: A poza tym gdy jest się z kimś na spotkaniu, kto nam się bardzo podoba, to można być onieśmielonym… i drugiej szansy już nie będzie…

1 polubienie

Jestem na to zbyt niewinna i szczera żeby się w to bawić. Byłam z tamtym facetem bo mi tego nie robił. Ale to rzadkość.

1 polubienie

Ja też nie potrafiłam flirtować.

Ja sobie staram mówić, że to jest tylko facet, który ma po prostu twarz, która mi się podoba. Moja znajoma dodaje, że oni tak samo pierdzą i bekają :joy: Ja bym umiała trochę poflirtować. Bardziej gestem, spojrzeniem albo tonem głosu ale tak jak mówił jeden trener personalny- bez pewności siebie nie będziesz flirtować. Niektórzy po prostu mają taki styl, że im nie przychodzi naturalnie flirt. Niektórzy flirtują ze wszystkim co chodzi. Z reguły pewnie jakiś flirt się pojawi jak ktoś nam się podoba, ale tak tylko będą robić doświadczone i przebojowe osoby.

1 polubienie

Każdy mi mówi, że mi tylko zostają portale randkowe ale tam rozmowy wyglądają jak gierki, a ja nie chce być niczyim pionkiem. Co innego jak się samemu gra nieczysto i się zakłada, że chce się zaliczyć faceta to ci wisi co on chce. Jeśli by faceci wiedzieli co naprawdę myślę i czuję jak tutaj piszę to wykorzystają to. O, trafiło się ciele. Chociaż pewnie najgorsze to stawiać siebie w sytuacji ofiary.

1 polubienie

Poddaję się @Andi. To nie na moja głowę.

Krótko mówiąc: Pilnuje się żeby nie wykorzystano mojej słabości bo jestem nieśmiała ialo doświadczona.

1 polubienie