Czy to dobrze że giganci społecznościowi zablokowali Trumpa?

Jak określić granice wolności by nie odbierać ludziom swobody?

1 polubienie

Te granice są określone w regulaminie serwisu, które każdy akceptuje (oczywiście po przeczytaniu :slight_smile: ) O czym tu dyskutować? Jeśli zostałeś zaproszony na bal a w regulaminie imprezy napisane jest że osoby nietrzeźwe będą usuwane z balu, to nie możesz mieć pretensji że cię wyrzuca gdy się nawalisz.

5 polubień

Trzeźwość? Nie dziękuję.

Cenzura, regulaminy istnialy zawsze.
A wariatow zawsze spoleczenstwa staraly sie izolowac.
W przypadku Trumpa to juz przekroczylo granice zdrowego rozsadku, jak pojawria sie przemoc i trupy to juz wymaga powazniejszej ingerencji.
Trump nie jest poerwszym, ani nie ostatnim zablokowanym
Pomijam pilna wspolprace mediow spolecznosciowych z Chinami, Iranem.
Wszechwladza IV wladzy od dosc dawna stala sie faktem.

Buehehe wszystko na temat xd
Jak widać polscy zwolennicy totalnej też są ZA cenzura.
Ostatnio słuchałem tego Sikorskiego jak mówił o tej sprawie… No masakra…

1 polubienie

Nie lubię Sikorskiego, ale tym razem mówił, tak, jak rzeczy się mają. Masakra, to każda wypowiedź polityków PiSu. Czegoś takiego, jak żyję nie pamiętam.

1 polubienie

Granica gdy się powstrzymuje szaleńca nawołującego do awantury? W ustawodawstwie każdego kraju są takie przestępstwa jak podżeganie do nienawiści, podżeganie do przestępstwa. I tu nie ma mowy o wolności i swobodzie.

3 polubienia

Jestem za wolnością słowa, ale portale powinni mieć prawo się rządzić na swoim terenie, bo to ich własność. Większym problemem wg mnie byłyby ewentualne prawne ograniczenia wolności słowa.

Ale jest jeszcze jeden problem. Do tej pory mieliśmy problem taki, że np. Facebook trzymał każdego użytkownika w spersonalizowanej bańce informacyjnej, więc ludzie zamiast się łączyć, byli jeszcze bardziej podzieleni, a społeczeństwo bardziej spolaryzowane. Teraz to się tylko pogłębi, bo część użytkowników odchodzi do konkurencji. Czyli jeśli siedzisz na tym portalu, to jesteś lewakiem, a jeśli na tamtym, to jesteś prawakiem. Bańki Facebooka chyba czasem się zazębiały, natomiast dwa różne portale mogą się okazać dwoma różnymi światami. Takie mam przypuszczenia.

2 polubienia

Podałeś dane nieaktualne. Tak było za pierwszym razem, gdy go zbanowali. Później odpuścili i zbanowali go po raz dugi, i już nie protestowano, ani nie wyrażano dezaprobaty.

1 polubienie