Czy to fejk

… czy ludzie JUŻ zwariowali?

" W nowym sondażu CBOS Prawo i Sprawiedliwość niezmiennie prowadzi. Na dalszych miejscach rewolucja. Koalicja Obywatelska przestaje być drugą siłą w Sejmie."

2 polubienia

Ludzie zwariowali już dawno. Dziwiliście się jak to możliwe, że narody nie widzą kim jest Hitler, Łukaszenko, Putin… to macie.

6 polubień

Zbiorowy obłęd nie jest wcale takim rzadkim zjawiskiem spolecznym.
A co do sondazy? Co zamowisz to dostaniesz.

5 polubień

Większość zaczyna się dopiero od 51%, podczas gdy cała Zjednoczona Prawica ma tylko 35%. Wychodzi więc na to, że rząd jest silny przede wszystkim słabą opozycją.

4 polubienia

Dziwisz się że PiS prowadzi ciągle od 8 lat w sondażach czy że PO nie jest już drugie w rankingu?
Bo dla mnie, większą niespodzianka jest to drugie.

Opozycji w ogóle nie mamy. Niestety

3 polubienia

Klasyka. Nie ma afer/taśm (tej ostatniej szybko ucięto łeb), nikt nie mówi o aborcji i LGBT, ludzie się szczepią, dostają social. Jest super więc o co ci chodzi?

2 polubienia

A, nie, nie, o nic… :joy:

2 polubienia

Też mnie to zastanawia i martwi ogromnie.

2 polubienia

Na ten mniej więcej temat, o możliwej groźnej tendencji napisałem w wątku @anon52897632 .

2 polubienia

Tego typu sondaże nie są reprezentatywne, obojętnie kto w nich prowadzi. Media podając je do publicznej wiadomości nie informują, skąd pochodzą respondenci. Prawdziwych opinii, tych wewnętrznych nie ujawnia się. Taka sytuacja ma miejsce od początku III Rzeczypospolitej.

4 polubienia

Noooo, ja też mogę napisać “kocham PiS”… :joy:

1 polubienie

Ludzie zaczynają wariować, Cebos jest na usługach / w kieszeni / PiS, więc musi pisać co rząd każe. Niezależne sondaże widzą inaczej

3 polubienia

***** ***:wink:

2 polubienia

Wielu ludzi liczy na to, ze jak za dawnych czasow PiS = kariera.

3 polubienia

Wiemy

Nie widzę, żebym się w ogóle tutaj wypowiadał i nie do końca wiem o co dokładnie Tobie chodzi … Być może o jakąś inną wypowiedź pod jakimś innym temacie w stosunku do mnie :wink: Podpowiedz jak możesz :slight_smile: ?

Miałem na myśli ten Twój wątek: Jak oceniacie oraz co wiecie na temat tego Co PiS aktualnie robi głównie i dlaczego ma gdzieś przedsiębiorców?

1 polubienie