Czy to już sezon?

Grillowaliście już w tym roku? U mnie dzisiaj dowaliło 29 stopni Celsjusza, więc czem prędzej się wybrałem po Tyskie i uruchomiłem grilla. Całą zimę czekałem :rofl::rofl::rofl:.:hotdog::hamburger::hamburger::hamburger:

5 polubień

Ja tylko połowicznie, znaczy Tyskie to regularnie, ale na grilla pogoda jest za paskudna. Normalnie to już drzewa powinny być zielone w okolicy, ale wiosna coś marudzi tego roku.

5 polubień

U mnie całkowity zakaz grillowania na otwartym ogniu.
Nawet zakaz palenia papierosow na plazach i wydmach. Nie mowiac juz o innych terenach soacerowych
Susza taka, że wystarczy iskra.
Juz od marca plagą sa olbrzymie (jak na warunki europejskie) pozary.

A tak na plycie elektrycznej to ja na werandzie moge caly rok.
Wiec to raczej nie sezonowosc :wink:.

4 polubienia

Ja też mogę cały rok. Na patelni. :smiling_face:

4 polubienia

Na patelni to nie to.
Ake wymyslili fajny gadzet - grill stołowy - ponoć nawet mozna uzywac w pomieszczeniach zamknietych, byle z dobrą wentylacją - elektryczny z pojemniczkiem na kawalek wegla, zeby nadac odpowiedni, przydymiony smak.
image

4 polubienia

Nie jadam grilla, ponieważ mija już trzeci czwarty miesiąc, odkąd jestem na diecie od najbliższego poniedziałku … :upside_down_face:

6 polubień

Biedaczek, mnie tez myslenie o diecie i to liczenie przyszlych kilokalorii przeraża :wink:
Taka kaloria to wróg niczym wodka, trzeba ja w mordę…

5 polubień

Tak sobie zaczęłam myśleć o tym grillowaniu i wyszło mi na to, że w ubiegłym roku były tylko ogniska i stylowe pieczenie kiełbasek na patyku. Ogień wypala wszelkie kalorie. :smiley:

5 polubień

Smacznego :))
Ja jeszcze nie grillowałam w tym roku ale jedzenie lodów, truskawek i o dziwo melonów mam juź za sobą. Jeszcze grill pozostał i kąpiel w morzu.

4 polubienia

Ognisko to chyba w 2017 ostatni raz miałam. A jednak nie, w 2019 roku. A chciaĺabym, ale nie bardzo mam gdzie.

3 polubienia

Jeszcze nie. Zbyt kapryśna pogoda

3 polubienia

A nie wkurzaj mnie!!!
W Poznaniu byłem na Święta i bylo ok.
Ale teraz juz trzeci dzień mam miedzy +3 a +7 i niemal caly czas pada.
Podobno,byle do wtorku… :face_with_raised_eyebrow:

4 polubienia

Angielska pogoda?

1 polubienie

Sezon, nie sezon, grill, nie grill, a napić się trzeba. Jeżeli ktoś nie wierzy mnie, to niech kolegi @Devil się spyta…

3 polubienia

Globalne ocieplenie :wink:

1 polubienie

Prawie jak w Kalifornii :slight_smile: Tam nawet już nikt nie zwraca uwagi na dymy i pożary…

1 polubienie

a to też ładne :slight_smile:

Truskawka to teraz owoc całoroczny (smak już nie całoroczny). A lody też całoroczne. Najlepiej smakują te polane obficie gorzałką. :slight_smile: Tyle, że w budce z lodami takich brak :frowning:

3 polubienia

Okazało się, że padł u nas wczoraj rekord, 29.5 stopnia to najwyższa zanotowana temperatura 13 kwietnia. Dzisiaj fala chłodu, tylko 27 :wink: . Dopiero w niedzielę po południu ma padać i się ochłodzić. Chyba mogę to podsumować jedynie tak:

na na na na na na :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

5 polubień

Polskie piwo u nas poszło w górę o 20%. Niech ich diabli wezmą (nie obrażając kolegi @Devil )
:disappointed_relieved: :disappointed_relieved: :disappointed_relieved:

4 polubienia