Czy to moze byc prawda?

Bluźnisz, synu… Mamy się rozmnażać ku chwale Boga, Im więcej owieczek, tym lepiej…

2 polubienia

No coz, historie tez znam…

1 polubienie

No i znow sie poplakalam… :joy:

1 polubienie

Są, najczęściej podyplomówki robili katecheci i n-le przyrody/biologii. Program takich zajęć jest jeden dla wszystkich (bez względu kto uczy)

1 polubienie

Coooooooo?
I mam w to wierzyc?
Nie denerwujcie mnie lepiej, bo cos slabe nerwy mam ostatnio

2 polubienia

Powiedz więcej…

1 polubienie

Odpowiadam sama sobie:
Myslalam ze to jakas parodia
Teraz to juz chyba we wszystko uwierze, nawet jak napisza ze palac kultury i nauki przerabiaja na bazylike
Sprawdzilam i niemieckie media tez o tym pisza
Nie bede cytowac przez grzecznosc ich opinii i co o tym sadza

5 polubień

Projekt obywatelski - kpina w żywe oczy… to tak jakby karpie żądały wprowadzenia dodatkowej Wigilii…

6 polubień

I bardzo dobrze! Patriotyzmu dzieci uczyć, a nie wszeteczeństw!

I historii; o tem, jak prezes rozwalił komunę.

3 polubienia

A najlepszym dowodem jak im poszło w cymbał, jest to że projekt zabraniający dzieci uczyć o złym dotyku… nazwano “Stop pedofilii”… to po prostu szyderstwo wobec inteligencji…

6 polubień

Gomułką zajeżdża.

2 polubienia

Najlepsze gdy lewacy drwia i ironizuja a nie wiedzą że piszą prawdę, co według nich jest ironia :rofl:

Ale towarzysz Winnicki tłumaczył…Ponad 60% ludzi nie rozumie Dziennika Telewizyjnego.Wiec trzeba do nich mowic takim jezykiem aby zrozumieli :rofl:

4 polubienia

Szczególnie taką, jak prezes komuną walczył.

Nie. Tego nie czytałem nigdzie. To nieprawda.

Ja czytałem.

Pozwólcie że wypowiem się bezgłośnie bo mnie zamurowało.

4 polubienia

Z grubsza chodzi właśnie o to byśmy byli bezgłośni.

2 polubienia

Cóż. Chyba trzeba zacząć ostro pić a flaszki gromadzić. Przydadzą się na koktajle…

2 polubienia

Chciałbym być dobrze zrozumiany @anon86894402 . Jestem bezgłośny tu, bo właściwie wszystko zostało powiedziane a ja podzielam ogólnie przeważającą krytyczną opinię, nie potrafię nic odpowiednio sensownego dopisać. A powielanie nie ma sensu.

5 polubień