Czy to moze byc prawda?

Sloiki od zagrychy tez sie nadadzą, tylko pokrywki trzeba do nich.

Przeczytaj po prostu artykul, do ktorego link dala @okonek! (wychowanie seksualne=pedofilia oraz problem ukrywania pedofilii badz niekarania jej…)

Bazylike sw.Jaroslawa (przepraszam Birbusiu, to NIE o Tobie… :joy:)

2 polubienia

Mnie tez…

Nie nie nie. Ty powiedz więcej. Własną opinię, zdaje mi się, masz… :wink:

1 polubienie

To jest link do artykułu. Gdzie znajdę projekt ustawy? Słyszałam już tak różne opinie o niej, że aby się wypowiedzieć, muszę przeczytać ustawę, nie jej interpretację. Nie mogę znaleźć w necie projektu ustawy, wszędzie tylko piszą o niej :frowning:

1 polubienie

Ustawa jest dopiero w komisji sejmowej, więc podejrzewam, że trudno ją będzie znaleźć w necie.

2 polubienia

Ale projekt! Bo tak, to nie wiadomo o co chodzi. Rozmawiałam z kilkoma nauczycielami WDŻ, nikt jeszcze nic nie wie.

Myslisz, że ktos to będzie konsultował ze środowiskiem? Ha, ha, tak jak konsultowali deforme edukacji!

2 polubienia

Oczywiscie: ZAWSZONY CIEMNOGROD! Nawet nie sredniowiecze… Takie wlasnie jest moje zdanie. I zaklamane toto jak cholera jasna!

1 polubienie

No coz, to ja tez nie znajde. Moze trzeba poczekac?

Ale mówiłaś że znasz historię…?

Nie, nie myślę tak, ale sama chciałabym wiedzieć, czy protestować :slight_smile: czy jest to tylko podłoże polityczne do protestu.

Na co? Protesty już są, więc gdzieś to musieli przeczytać, gdzieś ten projekt jest dostępny. Tylko gdzie?

Moze na stronie Ordo Iuris, albo tej organizacji społecznej, która złożyła projekt

3 polubienia

OK! Dzięki, wieczorem jeszcze poszukam :slight_smile:

Nie rozumiem pytania…

To calkiem proste. Jaki skutek mialo historycznie usuwanie powszechnej edukacji seksualnej ze szkol?

1 polubienie

Nic mi nie wiadomo o tym, zeby kiedykolwiek byla wprowadzana. Oswiec mnie, prosz!

No to jednak ja oswiece ciebie:

KLIK