Czy to moze byc prawda?

Jesli naprawde chcesz mnie oswiecic, to nie uzywaj do tego definicji edukacji seksualnej. To marnowanie czasu, bo ja juz ja znam. Zamiast tego przeczytaj dobrze o co ja pytalem, i powiedz mi cos czego jeszcze nie wiem. Nie kryje sie z tym, wiec nie powinno to stanowic problemu.

1 polubienie

To, bardzo prosze, napisz o co Ci chodzi, bo nie rozumiem. Jesli chodzi o historie, to ja tez niczego wiecej nie wiem. Ale czas leci, realia sie zmieniaja.

Elsie, to proste. Popatrz:

  1. Weź państwa, które wprowadziły powszechne szkolnictwo.
  2. Spośród państw z punktu 1-go wybierz te, które do powszechnego szkolnictwa wprowadziły edukację seksualną.
  3. Spośród państw z punktu 2-go, wybierz te które później edukację seksualną z powszechnego szkolnictwa usunęły.
  4. Opisz skutek usunięcia edukacji seksualnej z powszechnego szkolnictwa w państwach z punktu 3-go.

Zaznaczam, że dla bycia oświeconym oczekuję też rozważenia, na ile te zmiany mogą powtórzyć się w obecnych realiach, które jak sama przed chwilą stwierdziłaś zmieniają się z upływem czasu.

1 polubienie

Ja Ci podeslalam linka. Oczekuje, ze mi sie zrewanzujesz. Tym bardziej, ze dzis nie mam czasu na nasze forum… Ale bede jutro po polnocy. Chetnie sie czegos dowiem.

Znaczy co, mam się sam przekonywać do twojego zdania? To tak nie działa, leniuszku… :wink:

Zrobilam wiecej niz Ty. A teraz: do jutra!

Zobaczymy. Może jutro za ilością pójdzie również jakość… :wink:

Ja widzę oprócz ilości i jakość w komentarzach @elsie

2 polubienia

Twoje zdanie cenie najbardziej. Dziekuje!

1 polubienie

Pewnie nie oczekujemy od nich tych samych rzeczy.