Czy to normalne, że księżyce Planet naszego Układu Słonecznego,

Ale chyba kosmonauci nie latają po wszechświecie z suwmiarką żeby mierzyć odległości.

3 polubienia

Niekoniecznie. Czasami lepiej nie wiedzieć. :grin:

3 polubienia

Przewodzenie ludzkości…
Przecież napisałeś, że Komisja ci może…
No to zablokowali cię i teraz możesz o to sobie żebrać.
I po co ci to było?

2 polubienia

Wiadomonacyjne komisje mogą mnie skoczyć. Poradzę sobie moimi sposobami.

Spytałem się ich co masz robić. Odpowiedzieli, byś dalej żebrał…

Na razie tylko zmieniłem cały ludzki świat, najbardziej przyczyniając się do odsunięcia marksistów od współrządzenia ludzkością, choć socjalizm ma mniej wad od kapitalizmu, no ale socjalistyczni marksiści nie chcieli mnie słuchać, że zysk w ekonomii nie istnieje, więc trudno było tę zmianę układu sił na Ziemi inaczej przeprowadzić, choć znam inne sposoby.

1 polubienie

Spytałem również czy możesz dalej pisać takie głupoty jak wyżej. Odpisali, że możesz…

2 polubienia

Do tego czasu to ludzie sami beda świecić. A jeszcze jak Putin guzik nacisnie to nawet wczesniej. :wink:

1 polubienie

Myślisz, że czeka nas regres ewolucyjny i zaczniemy się zamieniać w robaczki świętojańskie? :smiley:
Oczywiście harmonijne.

2 polubienia

Komisja czasem przyjmuje do wiadomości wypuszczenie z sanatorium.
W celach doswiadczalnych lub w ramach bardzo szeroko pojetego humanitaryzmu.

1 polubienie

Albo zmiane pasma odbierania fal na. skutek mutacj.
Nie tylko Ksiezyc bedzie zbedny, ake docenimy urode motyli nocnych potocznie zwanych ćmami, ktore juz sie przewidujaco przystosowaly.

1 polubienie

Mądre i cwane te ćmy :sunglasses::+1:

3 polubienia

Cwaniurki. Mają kolorki tylko dla wybranych. :smiley:
Może nam już świecą odwłoki? :smiley:

1 polubienie

Tyn z okolic Czernobyla na pewno.
Ale nie sprawdzisz, zaraz na poczatku wojny Putin poslal misje stracencow, ktorzy wykradli cala dokumentacje i sprzet stamtad, za jednym zamachem dostarczając materialu doświadczalnego w postaci napromieniowanych żołnierzy “ruskim naukowcom”, bo ludzie ci koczowali w ziemiankach wykopanych w poblizu strefy zero.
Ciekawe czy jeszcze żyją?

Czy jeszcze żyją to się nie dowiemy.

Nauka zawsze będzie miała co robić. Otwarta księga

1 polubienie

Na pewno sie nie dowiemy.
Ruskie dobrze zacieraja ślady.
I pomimo , ze onuce to ich żal, bo smierc z napromieniowania jest straszna.

Na Twoim miejscu cieszyłbym się bardzo z niepojawienia się jeszcze Drugiego Księżyca.

1 polubienie

Księżyc jest nawet ważniejszy od Słońca, bo Słońce świeci, gdy i tak jest jasno, natomiast Księżyc rozświetla noc :sunglasses::rofl:

1 polubienie

Chyba, że go zasłonią chmury. :thinking:

3 polubienia