Czy to się kiedyś skończy

Kobiety już zawsze będą molestowane?
W sieci wrze. Tym razem w tenisie

To się nigdy nie skończy póki ludzie będą.

3 polubienia

Ej, no może teraz mniej będą molestować, bo rośnie pokolenie chowane bezstresowo, co w kasze nie da sobie dmuchać…

Pokolenie bezstresowe będzie molestować pokolenie bezstresowe, tak, jak to stresowe molestowało stresowe… :joy:

3 polubienia

Sport nawet bedacy na poziomie amatorskim
Wymaga kontaktu fizycznego.
Chyba, ze grasz w szachy lub brydża
I to z pośrednikiem
To, ze na pewnym etapie ktos ma nie tak uczesany mózg?
Teczowe?
Rob co chesz, ale nie zmuszaj mnie do komuszej urawnilowki

Mogę podpowiedzieć, że my to finansujemy analogicznie, jak finansujemy niszczenie środowiska.

Sport w dużej mierze żyje z reklam i sponsorów, więc pytanie: po co aż tyle np. chlać coli?

Kolego cola z zalozenia jest używką
Podobno ma tajemniczy składnik
Po moim smaku?
I teorii są w tym ślady kokainy
ale ślady
Jak kawa, hebata czy kocimietka
Coli nie pije ze względu na reakcję mojego organizmu
W tym jest za duzo fosforanow

2 polubienia

Coca-Cola to tylko przykład. FIFA ma wielu sponsorów i reklamodawców. Również niszczenie środowiska, niewolnictwo dzieci w Afryce, prześladowanie i wyzyskiwanie Ujgurów w Chinach, wojna w Ukrainie itd. mają wielu sponsorów.

Moim osobistym zdaniem trzeba jest się nawrócić na minimalizm, bo nawet jeżeli pójdziesz do np. lokalnej fryzjerki zamiast do międzynarodowej korporacji, to przecież ta lokalna fryzjerka odda Twoje pieniądze wielkim korporacjom, bo nawet lokalne fryzjerki bywają nadmiernymi konsumpcjonistkami, czyli można jest powiedzieć, że cały biznes jest uwikłany w zło tego świata, więc cały biznes należy sobie ograniczyć do niezbędnego minimum.

Kolego, fryzjer? mam wygladac jak jaskiniowiec? Dorzucić do tego, ze wspoczesna medycyna Tobie ,życie przedłuży, tez zatruje srodowisko

1 polubienie

Ponoć da się ograniczyć nadmierny konsumpcjonizm bez straty na konforcie życia.

Nadmierny konsumpcjonizm da się zredukować, czego przykładem jest sytuacja w Rosji.

3 polubienia