Czy Twój ulubiony celebryta jest też pseudomedycznym hochsztaplerem?

!Uważaj! bo mu jeszcze uwierzysz, nie pójdziesz się leczyć… i umrzesz.

https://www.fakt.pl/zdrowie/zyj-zdrowo/organizacje-pacjenckie-apeluja-stop-celebrytyzacji-pseudonauki/dxmmvsq?utm_source=_viasg_fakt&utm_medium=direct&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2

"Zdarza się, że organizacje pacjenckie otaczają opieką rodziny, których bliscy, pod wpływem pseudonaukowych teorii, nie zgadzają się na podjęcie leczenia o udowodnionej skuteczności, odbierając sobie tym samym szansę na skuteczną terapię. "

" Dobrze, że organizacje pacjenckie zwracają uwagę, by pacjenci korzystali z wiarygodnych, eksperckich źródeł." (wiarygodne to znaczy jakie … ?:).

" Do niedawna słynna „lewoskrętna”, teraz coraz częściej „liposomalna”. Witamina C to witamina C, po prostu. Nie wyleczymy nią raka, nie odmłodniejemy dzięki niej o 15 lat. Jeśli ktoś chce za nią zapłacić kilkadziesiąt złotych, zamiast kilku, nie mogę mu tego zabronić, ale mam, jako farmaceuta, etyczny obowiązek zwrócić uwagę, że kupno tej droższej pozytywnie wpłynie przede wszystkim na kieszeń osoby, która ją reklamuje." (etyczny obowiązek??:D)

1 polubienie

Nie ma czegoś takiego dla mnie jak ulubiony celebryta.I nie oglądam tv śniadaniowej.

5 polubień

Ja ogladam czasem, ale to jest taka, gdzie celebrytow nie ma.

Zeby tylko celebryci bzdury opowiadali?

Poświecam telewizji coraz mniej czasu wiec naturalną koleją rzeczy,jestem coraz mnie zorientowany.Ale jeszcze nie slyszalem o tv śniadaniowej be celebrytow :joy:

2 polubienia

Jest taka u mnie - tematyka glownie polityczno spoleczna. Z udzialem tzw. ekspertow, zwykle z jakims tam dorobkiem dziennikarskim lub naukowym.
I trzeba przyznac, ze dosc obiektywna politycznie - daja sie wygadac politykom roznych opcji. Bardzo fajna moderatorka to prowadzi.
I jest jeszcze drugi, ale jak dla mnie za bardzo zjezdza w lewo jesli chodzi o gosci.
Taki typowo celebrycki to na kanale nalezacum do grupy powiazanej z Berlusconim - ale tam poza dziennikami, prognoza pogody i czasem jakims filmem celebryci i wielkie braty rzadza od rana do nocy. :roll_eyes:

To jakis rodzaj telewizyjnej ewolucji ktora w Polsce chyba na razie nie grozi…

1 polubienie

Nie mam ulubionych celebrytów, a wręcz przeciwnie.

4 polubienia

Raczej ewolucji, efekt konkurencji, jak typowe sniadaniowki zaczely sobie nawzajem wyrywac kucharki, to poszli po rozum do glowy i postawili na inna tematyke. Do tego na programie panstwowej dwojki zwykle do obiadu sa filmy dokumentalne, program oswiatowy i cos ze starego kina. Wiec wybor jakis jest.
Nie liczac tematycznych kanalow serialowych.

Fenomen istnienia celebrytów, to chyba to, że bardzo dużo ludzi lubi wiedzieć, kto, jakie majtki nosi? Nie za bardzo to rozumiem, ale pogodzić się z tym muszę. Tak, jak z jesienną, paskudną pogodą.

4 polubienia

Witamina C to lewoskrętna od lat. Ale to podobny przekręt jak z płatkami kukurydzianymi które od 2 lat sprzedaje sie jako “bezglutenowe” No oki tak jest na prawdę ale wcześniej też takie były.

1 polubienie

Co dzień czytam o celebrytkach jak ona wygląda…
sorki wygląda jak dupa zza krzaków. Tu chodzi o wejścia na stronę.

3 polubienia

Jednak jej wysoka cena… i to, że ludziska kupują jest komuś nie na rękę… poza tym ciekawe czy te njusy o wit C też tak namiętnie usuwają?

ejj masz złego dostawcę mi nie uswają

Tak. Dlatego ja w takie bzdety nie wchodzę ( bzdety typu kupiła se nowy dom, nową kieckę, idzie z nowym facetem…)

1 polubienie

ok to mnie wnerwia

Serio ? Na Fb usunęli filmik o koronerze na amen… na yt też…

1 polubienie

nie u zywam

Ulubiony celebryta?? Myślę i myślę, ale nie znajduję, bo jeśli jakiś np mój ulubiony aktor zaczyna celebrycić, to natychmiast przestaje być moim ulubionym aktorem.

3 polubienia

Nie gustuję w celebrytach

1 polubienie