Czy tylko Covid-19 powoduje gorączkę? Nie, nie, i raz jeszcze nie!

Zepsuty ząb także! Zatrucie pokarmowe też…
Medycy MINISTRZE ZDROWIA KOCHANY dlaczego tego nie mówicie WSZEM I WOBEC ? co wywołuje gorączkę jeszcze ? Przecież nie tylko koronawirus :smiley: Jak tam statystyki gorączkowych stanów z ostatnich lat ktoś coś? fama niesie, że do 2 milionów dobiło w Polsce zeszłego roku ( bez kowida) :smiley: zgłaszane lekarzom pierwszego kontaktu…

Ciekawe ilu takich kwitło na przymusowej kwarantannie z powodu bólu ząbka… ? Kto to sprawdzi? Nikt ! po co , jak jest pandemia to wszystko leci do jednego wora - pod nazwą koronawirus! Nie pomogą ci z bólem zęba, bo będziesz na kwarantannie umierać na inną chorobę- bez dostępu do lekarza… specjalisty… a w akcie zgony wpiszą jako przyczynę Twojego zgonu-co? pandemia! coroner-19. No bo co innego skoro dali Cię na kwarantanne?

2 polubienia

Takie życie

He, he, he :joy: :joy: :joy:

Nie mogą mówić wszystkiego bo to tajemnica zawodowa i ich zarobek, to są układy zależne, nikt nie jest samodzielny

2 polubienia

mafia

2 polubienia

Komuś po coś wirusek jest bardzo potrzebny…

1 polubienie

https://www.youtube.com/watch?v=NZb7OGG7KKc&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3TwUSjG0E0UEdOr3XvAFkDYP48Ea3VJxNtsfaJrbQvw1vgPUJFiBpS01M

3 polubienia

zaraz zaczną hejtowac że to teoria spiskowa…

1 polubienie

@harmonik

1 polubienie

A ja myślałem, że harmonizm nie jest zaraźliwy. Tymczasem jest, i to bardziej niż Covid-19, można się harmonizmem zarazić przez Internet!

2 polubienia

Dobrze, że nie koniną.

Na zmniejszenie populacji sama wpadłam. Ale co ja tam…

2 polubienia

Wiedziałaś że same testy są nasączane wirusem już przed ich użyciem do badań, test w hurtowni kosztuje ok 30 zł, a ty zapłacisz 500 zł. wszystkim ludziom którzy mają wiedzę nie da się buzi całkowicie zamknąć, straszenie już nic nie daje, podobnie jak zamykanie w psychiatrykach by ludzi odizolować. Biznes jest bez sentymentów ale ludzie w obliczu prawdy także

2 polubienia

Właśnie czytałam, że ludzie się buntują…

1 polubienie

Wyparcie lub represja (od łac.reprimere , odpierać, odpychać, tłumić) to jeden z mechanizmów obronnych.

Jest procesem nieświadomym polegającym na niedopuszczaniu do świadomości myśli, uczuć, wspomnień, impulsów, fantazji, pragnień itp., które przywołują bolesne skojarzenia lub w inny sposób zagrażają spójności osobowości.

Przykład: Pracownik nie dopuszcza do siebie myśli o możliwości zwolnień grupowych, o których mówi się w firmie. Czuje się dzięki temu lepiej (zmniejszenie frustracji), ale będzie kompletnie nieprzygotowany, jeśli zwolnienia nastąpią (zniekształcenie rzeczywistości).

3 polubienia

To jest prawda o tyle, że w ogóle są takie testy w tej cenie. I to koniec prawdy w tym twierdzeniu, bowiem koronawirusa wykrywają bardzo różne testy o nieporównywalnych dokładnościach. Te naprawdę dokładne kosztują wielokrotnie więcej i wiążą się z dość skomplikowanym procesem badania. Nie można ich zestawiać w jedno, twierdząc że kosztuje 30 zł a płaci się 500 zł… bo to zupełnie inne produkty.

1 polubienie

Fajna wiedza kopiuj wklej ( wcześniej wspominałam innej osobie o mechaniżmie projekcji edukujesz się widzę:Dobrze) skoro myśleć nie trzeba to proszę…

Racjonalizacja

Racjonalizacja (od łac. ratio , rozum) – w psychologii jeden z mechanizmów obronnych – pozornie racjonalne uzasadnianie po fakcie swoich decyzji i postaw, kiedy prawdziwe motywy pozostają ukryte, często także przed własną świadomością.

Dwie typowe odmiany racjonalizacji zostały nazwane “kwaśnymi winogronami” i “słodkimi cytrynami”.

  • Kwaśne winogrona to uznawanie za nieważny cel, którego nie osiągnęliśmy.
  • Słodkie cytryny to wmawianie sobie, że przykre zdarzenia i sytuacje, będące naszym udziałem, są w rzeczywistości przyjemne.

Jest to także forma automatycznej obrony przed depresją – kiedy człowiek odczuwa naraz wiele negatywnych bodźców, bądź jest uczestnikiem nieprzyjemnych zdarzeń, to ma nienaturalnie wyśmienity humor, jest podekscytowany i tryska energią[

1 polubienie

Jest też taka prawidłowość na tym forum, że im większy przyrost dobowy pozytywnych testów na Covid… tym więcej zaprzeczeń jego istnieniu lub umniejszania ryzyka. :wink:

1 polubienie

Chce zobaczyć wyniki tych testów ;D ba ! nawet samych pacjentów! i bo gadać to każdy może se na forum co chce… :upside_down_face:

1 polubienie

Ja nie muszę oglądać. Mam aktualnie znajomą, która w szpitalu leży. Ma 18 lat… przechodzi dość lekko, jednak nie na tyle by móc wrócić do domu.