Czy tylko mnie denerwuje fb?

Moza naprawde jakas wariatka ze mnie wychodzi, ale:

  1. najpierw mialam zasmiecane haslami “Tusk na prezydenta”
  2. caly czas co druga wiadomosc (przy okazji wcale nie od MOICH znajomych) to lzawe prosby kotkow i pieskow. Zwierzeta bardzo lubie, ale jade do Rygi…
  3. od pewnego czaso wspominki JP II. Ale tez niemal co druga wiadomosc!
    Nie wiem jak sie tego pozbyc…
2 polubienia

FB zapodaje ci newsy na podstawie tego co zalajkowałaś i obserwujesz. Ciągle toto nas szpieguje by dopasować treści na osi czasu i reklamy.

4 polubienia

Dlatego ja jestem na FB tylko dla jednej społeczności, tylko tam się udzielam, i tylko ją obserwuję, żadne inne śmieci mi nie przychodzą na szczęście

2 polubienia

Ja dostaję newsy dotyczące ateizmu, metalu, Śląska, antypisu bo takie strony i takie grupy kiedys polubiłem. To są propozycje dopasowane do gustu.

2 polubienia

Przejrzyj swoje zalajkowane strony, grupy itp, odznacz obserwowanie i po kłopocie :slight_smile:

3 polubienia

Ale ja tego nie lajkowalam…:frowning:

Ja przede wszystkim dla messengera ale i tak w oko leci…:frowning:

Ha, to powinnam dostawac podobne!!!

Aaaa, i tak zrobie, dzieki! :slight_smile:

1 polubienie

Ale lajkowałas podobne/pokrewne. Tak działa FB. Próbuje ci zapodawac coś co może polubisz. Obserwuje twoje działania. Wie co lubisz, co czytasz, co lajkujesz, czym się interesujesz. Google działa podobnie.

6 polubień

O, dzieki, to bede bardzo uwazac!!!

Irytowało mnie do tego stopnia, że konto tam zlikwidowałam.

2 polubienia

Nie ma sprawy

1 polubienie

ignorowac i wyrzucac
i im mniej “znajomych” tym lepiej - bo te piramidki informacyjne maja sie dobrze
w przciwienstwie do Amber gold :wink:

1 polubienie

Uf, to mnie pocieszylas, bo myslalm ze jaks jestem nie taka…:slight_smile:

1 polubienie

Sluszna uwaga! :slight_smile:

Poza tematycznymi grupami, to dla mnie plotkarski portal.

2 polubienia

Dla mnie tez. Tylko, ze na messengerze rozmawiam z Jula…

1 polubienie

Rozumiem, wiele osób z tego powodu ma konto na fejsie, ale jest przecież inne wyjście, instalacja skypa na androida, wystarczy mieć w telefonie przedni aparat, to już chyba wszystkie mają.

2 polubienia

To są artykuły sponsorowane. Też mnie wk* FB, zszedł na psy. Mogłabym wymieniać godzinę co w nim mnie denerwuje.

2 polubienia