Czy uchowały się tu takie postacie jak?

Antysocjalista, Arinkao, Żabka, Janek? Bo niektórych kojarzę. Ale stylówka forum gorsza… Skąd ta tandeta wszechobecna? Lalkę Barbie też sknocili

Arinkao tu na początku była, ale się zmyła. Żabka jest, jako Ajko. Ten portal jest całkowicie prywatny i niezależny, serwer zagraniczny.

5 polubień

@anon63841972 Rozumiem, że tyś swojak skoro znasz tyle osób. Jakiego nicka miałeś wcześniej?

2 polubienia

Dziękuje, Birbancie, dobrze Cię pamiętam, a co z Antysocjalistą?

2 polubienia

Byłam ale krótko i dawno temu

1 polubienie

Antysocjalista był tu na początku … i się zmył. W każdym razie bądź długo nie pobył.

1 polubienie

Szkoda

1 polubienie

Skoda każdego użytkownika, który zarzucił bytność na tym portalu. Niemało ciekawych osób już stąd ubyło i z wieloma kontakt się urwał.

4 polubienia

Gdzieś ty widział tu Antysocjalistę? Nie był ani chwili .

1 polubienie

Widziałem, bo był - zaraz na samym początku tego portalu. Ale swoje już się nabył i szybko się zmył.

3 polubienia

Chyba że pod innym nickiem. Albo może mówisz o tej podróbce co z 2 razy plastikowe fotki wstawił. Antysocjalista bał się stron na których ktoś może jego IP sprawdzić.

3 polubienia

Czy się bał, tego nie wiem, ale w kwestii informatyki bodajże się dokształcał i może już przestało mu to być aż takie straszne. Czy coś wstawił nie pamiętam, ale na priw potwierdził, że to był on.

2 polubienia

Antysocjalista nie pojawił się tutaj. Słuch po nim zaginął.

A tymczasem umarł nam Antykwa, zapewne pamiętasz naszego najstarszego usera. Miesiąc temu to się stało.

3 polubienia

;-(
Tutaj, czyli na zmienionym portalu. Dziwnie trochę tu jest. Tamten miał fajniejszą skórkę

Tutaj.

Ten portal nie ma nic wspólnego ze starym Pytamy, które WP zlikwidowała, Nic wspólnego technicznie, bo łączy te portale stara grupa userów.

3 polubienia

Mi się zdecydowanie ta bardziej podoba :wink:

1 polubienie

Bolączką tamtego forum był adblock. Widać to po jakości reklam tutaj. Niestety reklamy są słabe bo mało kto chce płacić za wyświetlenia bez klików.

Zgadza się, antysocjalista tu nie zagościł, i całe szczęście, bo jego poglądami można było sobie tyłek podcierać :slight_smile:

3 polubienia

Ustaw sobie czarne tlo. :smiley_cat:

3 polubienia

Właśnie! Też polecam!
A poza tym ta strona ma o wiele lepsze funkcjonalności - np. możesz wrzucać obrazki bezpośrednio tutaj a nie jako linki z innych miejsc.

3 polubienia