Czy wiecie, że dzisiejsza data to PALINDROM?

Świat bez worków na kartofle?? Nie wiem, czy zechcę żyć w takiej przyszłości. :joy:
A z tą szufladą to nieprawda. Przecież wystarczy worek na kartofle … eeee … znaczy się berecik … to jest suknia wieczorowa … znaczy się kapcie … yyyy … nieważne.
Skoro w przyszłości wszystko będzie zastępować wszystko, to najważniejsze, że kobiety będą miały już dylematu - pies czy mąż, a mężczyźni - kobieta czy piwo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :joy: :joy:

1 polubienie

Ale to nie będzie tak, że się będzie mieszało. Połowę rzeczy się wywali a te co zostaną będą miały podwójną użyteczność :joy:

2 polubienia

Ale u mnie wszystkie rzeczy już od dawna mają podwójne zastosowanie. Poza docelowym zastosowaniem w razie nagłej potrzeby dodatkowo pomagają w tworzeniu bałaganu. :sweat_smile:

1 polubienie

No to spraw sobie szufladę (odpowiednio dużą) i wszystko czego aktualnie nie używasz wkładaj do tej szuflady.
Korzyść podwójna:

  1. będziesz miał porządek
  2. będziesz miał ciekawe zajęcie usiłując cokolwiek odnaleźć.
2 polubienia

Moja wyobraźnie jest zbyt mała, by wyobrazić tak wielką szufladę na rzeczy, o których mowa. :wink:

1 polubienie

Do takiej średniej też się wszystko zmieści. Nawet nie masz pojęcia, ile się zmieści w takiej jednej szufladzie. :upside_down_face:

1 polubienie

A Ty nie masz pojęcia o mojej domowej “serwerowni” i zgromadzonym tam ruchomościach. :smiley:

1 polubienie

Nic, kolego mozesz spokojnie pic piwo. :beer::innocent:
Ja też. :tada::confetti_ball::beers:
Czarną robote za nas zrobią. :joy_cat:

5 polubień

TaAAAAAK???
Hmmmm, :shushing_face:
To wiesz co?

…To spraw sobie dwie szuflady! :joy:

2 polubienia

Fajnie. Dwie szuflady wielkości połowy pokoju i będzie git! :joy:

1 polubienie

Po 8 latach jak zmienialam lapka to poczulam sie jak na wykopaliskach archeologicznych.
A to byl maly dysk. Liczony jeszcze w giga.

1 polubienie

W moim kompie jest teraz 5 dysków. :wink:

1 polubienie

No a czemu nie?
A jaki porządek byłby… :wink:
I każdy by Cię chwalił…

1 polubienie

Ja skromnie dwa i ten ze starego nieco uporzadkowany.

2 polubienia

To ja wolę nic nie robić, skoro w przyszłości ten pokój i tak będzie pełnił funkcję szuflady. :wink:

1 polubienie

No coś Ty. Funkcję szuflady to on pełni teraz, a jak zadziałasz, to Ci zostanie kawałek wolnego miejsca! Wiesz jak fajnie będziesz mógł ten wolny kawałek zagracić? Ojejku… Aż Ci zazdroszczę :joy:

1 polubienie

Polecam zestaw takich mebelków

Na jakis czas killa sztuk wystarczy.

1 polubienie

Żeby zagracić, trzeba mieć graty. A u mnie to wszystko może jeszcze kiedyś się przydać!! :joy: :joy:

1 polubienie

Takimi przydasiami też się fajnie zagraca. Sprawdzone! :wink:

1 polubienie

Mnie tam dwa razy mówić nie trzeba.

2 polubienia