Czy wiecie, że dzisiejsza data to PALINDROM?

U mnie stoi NAS i mam dyski podłączane dodatkowo przez usb. Więcej tego szumu nie zniesę a jak jeszcze jakiś dysk troszkę niedomaga to dopiero wk…

1 polubienie

Czytałam gdzieś ze taka data palindromkwa ma znaczenie magiczne. A wtóre czyli 2 dzień tygodnia wzmacnia ta moc. Ciekawe…

1 polubienie

Niech się lepiej nie spełnia

2 polubienia

Poczekamy do godziny 22.22 i zobaczymy. Co ma być, to będzie :wink:

2 polubienia

O 22.02 nic się nie wydarzyło, poczekajmy jeszcze do tej 22.22 … :thinking:

3 polubienia

Też czekasz? Ja to już zapomniałam, że miałam czekać i zaczęłam malować pazury, bo jutro muszę elegancko wyglądać.
No a jeśli o 22.22 miałby być np. koniec świata, to też lepiej go przeżyć/nie przeżyć z wymalowanymi pazurami, niż takimi zupełnie swoimi :wink:

2 polubienia

Miałem oglądać Matrixa i już nawet zacząłem, ale pomyślałem, że do tej 22.22 zaczekam. Czeka ze mną kotka, pewnie też ciekawa, co się stanie. Chciałem wyjrzeć i spojrzeć na niebo, bo jakaś asteroida blisko leci, ale akurat deszcz pada …
W takie magie jakoś nie bardzo wierzę, ale co tam moja wiara wobec ogromu tego wszystkiego :grin:

2 polubienia

OHO…
U mnie zaczęło coś bardzo przyjemnie pachnieć!

A nie…
To lakier do paznokci :shushing_face:

2 polubienia

U mnie też coś się zaczęło, kotka się o nogę otarła …

22.2.22 22.22 mamy już za sobą, gratuluję :clinking_glasses:

1 polubienie

Przeżyliśmy!
Jak już to przeżyliśmy, to i wszystko przeżyjemy!
:grin:

1 polubienie

No dobra, my przeżyliśmy a inni? Ciekawe, czy nic im się nie stało … :thinking:

Może tylko ja i Ty zostaliśmy na planecie …

2 polubienia

Gdyby się im coś stało, to chyba napisaliby tu o tym? :wink:

2 polubienia

Faktycznie, a ja się niepotrzebnie zamartwiam …

2 polubienia

A oprócz tego jest jeszcze Twoja kotka.
Nie jest źle!
:joy:

2 polubienia

Kotka już sobie poszła …

To jednak mądre zwierzaki. Wszystkie trzy już się położyły spać.
To znak, że nic się już dziś nie wydarzy …

2 polubienia

A Ty?
Nie potrzebujesz się wyspać? :wink:

2 polubienia

Właśnie zaraz zmykam, daję miejsce trzeciej - nocnej zmianie. Za chwilę przyjdzie i pewnie będzie ciekawie i wesoło, jutro sobie poczytam :grin:

2 polubienia

Nieee… Tu nocą tylko nasz najmądrzejszy kolega czasem zagląda.
Ludzie raczej śpią.

2 polubienia

Zaraz zaraz ale ta 22.22 to według jakiego czasu ? U nas szybciej a np a takiej Ameryce dopiero za 6 - 8 godzin (zależy od miejsca)…

Tak czy inaczej teraz to już chyba wszędzie minęła. Czy coś się stało dowiem się po włączeniu tvp. :crazy_face:

1 polubienie

Jednak się stało. U mnie napadało śniegu i to tak nie byle jak. Można ulepić bałwana.
A w tym roku miało być tak ciepło, że mieliśmy w maju w klapkach po śniegu chodzić :joy:

2 polubienia