Czy wkurza Was Grodzki?

Czy Was też wkurza ten nowy marszałek senatu? Bo mnie na maksa.

  • nie dostał kamienicy od martwego żołnierza AK
  • nie ukrył nic w oświadczenia majątkowym
  • nie wziął koperty z 50 tysiącami dla księdza
  • nie latał na podkarpacie rządowym samolotem ru.hać nieletnie Ukrainki
  • nie przepisał majątku na żonę, żeby go ukryć

Czego jeszcze ten POwski pies nie zrobił???

4 polubienia

Moze jest zamieszany w “wieze”? Ale dopiero tworzy sie komisja wiec nie wyprzedzajmy ustalen… :joy:

2 polubienia

Nie zamieszkał w willi służbowej

1 polubienie

Ale podobno wg. pis wziął łapówkę a to wystarczy do obrzucania go kupą i trollowania w tvp.

4 polubienia

Do tego jest uznanym w swiecie autorytetem w swojej dziedzinie…
Ma prawo jazdy, konto w banku i obywal sie bez ochroniarzy robiacych mu zakupy w Biedronce.

4 polubienia

Ale jest transplantologiem, a to bardzo oszukańcza dziedzina medyczna.

Tiaaa, gosc ktory tyle zarabia w kwadrans planujac operacje w prywatnym szpitalu na tzw. zachodzie polaszczy sie na koperte? Mogl zasugerowac wpłatę na fundacje, jak juz ktos sie z kasa pchal, ale to akurat nie przestępstwo. Rozumiem, ze taki Radziwill czy Chadzan zyja z wyprzedazy sreber rodowych?

2 polubienia

Nie wywrzeszczał w orędziu: TERAZ TO MY SIĘ Z A WAS PISIORY WEŹMIEMY. I ani razu nie wypowiedział w swym wystąpieniu szacownego nazwiska przywódcy państwa.

6 polubień

Aha czyli już sobie wyobrażam jakby wyglądały tutaj polityczne posty gdyby wygrało lewactwo w ostatnich wyborach i miało jeszcze premiera i marszałka sejmu XD macie nieźle zryte głowy na punkcie tego pisu :rofl:
No i oczywiście zero krytyki :rofl: już teraz nie można krytykować marszałka Senatu bo się niektórzy burzą hahhaha :joy: katastrofa

W swoim orędziu Marszałek Grodzki powiedział więcej, niż wszyscy politycy PiS przez 4 lata razem wzięci. Nie dzielił ludzi, nie straszył, nie nawoływał do oporu, nie wytykał nikogo placami, nie potępiał. Przekaz był spokojny, wypowiedziany pięknym, literackim językiem.
Wystarczy porównać z enuncjacjami pani Pawłowicz, pana Tarczyńskiego, Karczewskiego, że nie wspomnę o samym Prezesie i jego kanaliach czy zdradzieckich mordach.
Ale symetryści będą szczekać, że PO i PiS to jedno i to samo zło.

7 polubień

A jak pytalem,kim jest TWOIM zdaniem Tomasz Grodzki to praktycznie nie doczekałem sie żadnej odpowiedzi…

1 polubienie

:stuck_out_tongue_winking_eye:
Bo ja pytam kim nie jest

1 polubienie

W swoim orędziu Marszałek Grodzki powiedział więcej, niż wszyscy politycy totalnej opozycji przez 4 lata razem wzięci. Nie dzielił ludzi, nie straszył, nie nawoływał do oporu, nie wytykał nikogo placami, nie potępiał. Przekaz był spokojny, wypowiedziany pięknym, literackim językiem.
Wystarczy porównać z enuncjacjami pani Wielgus, pana Tuska, Budki, że nie wspomnę o samym Schetynie i jego szaranczy.
Ale symetryści będą szczekać, że PO i PiS to jedno i to samo zło.

A jakiego języka używał Piłsudski w Sejmie, Czy Mussolini lub Hitler…

Zauważyłeś jak się pogrążyłeś?? :joy:

1 polubienie

i jak ich historia ocenila?

1 polubienie

ale trolle nie proznuja.
pomowienie to paskudna bron, a prezes zaczyna jej uzywac na calego. mam nadzieje, ze kto sieje wiatr…

1 polubienie

Nie. Nie pograzylem sie. Mam uważać że to zły marszałek bo jest z PO? Będzie świetny i dlatego mój tekst lepiej pasuje niż ten bingoli. Bo Bingola pisał jak zwykle że zły jest pis, nie zauważając tego jaka jest opozycja właśnie… Dlatego napisałem taki przerobiony tekst xd Ja pokazałem że nie jestem jakimś fanatykiem jednej ze stron… No bo nie jestem :rofl:

Inaczej… To że nie lubię PO i całej totalnej, nie oznacza że uważam go za złego marszałka i że nie umiem przyznać że miał świetne orędzie… Nie myślę tak jak niektórzy… Wyborca PO- wszystko co pis to źle, ewentualnie nigdy publicznie nie pochwalić :rofl:

Eiwdentnie wybija się ponad tych krzykaczy opozycji i dlatego już go lubię xd

Raczej pograzylem oryginał xd ok już koniec.