Czy wszyscy pamiętamy o tym?

że dzisiaj są walentynki?

image

strzała amora - KARTKI.pl

Ha, :slight_smile: Znalazłam to samo w necie, uprzedziłaś mnie :)))

Fajne :))

Poszlo w świat :))

Zasadniczo tych serduszek i innych pokazowek nie lubie.
Swietowac lubie, ale zyc o fiesty do fiesty? Zawsze gdzies cos znajdziesz. :heart_eyes_cat::heart_eyes_cat::heart_eyes_cat:

Ja tam wolę pojutrzejsze święto :rofl:

O Ty łasuchu… :joy:
Brzuszek cenisz bardziej niż… serduszko?
Można i tak :smiley:

16-go dzień listonosza, ten to dopiero może sobie popączkować! Wszytstkie kalorie straci w pracy :slight_smile:

Warto tu zajrzeć, bo niektóre święta są przezabawne. :wink:

https://www.ekokalendarz.pl/wykaz-wszystkich-swiat/

Jutro dzień wielorybów
w piątek dzień kota.
Pewnie kolega @benasek już po sklepach lata w poszukiwaniu kocich smakołyków.

A jak będzie dzień goryla, to o życzenia proszę… :joy:

Tylko mi jutro życzeń nie składaj, bo dam w ucho. :wink:

A jutro czyje święto, że nieśmiało zapytam? :shushing_face:

Jak nie chcesz klikać w link, to przeczytaj pod linkiem. W tym samym wpisie, co podałam link. Jak nie znajdziesz, to złożę Ci życzenia w dniu rozgarniętych inaczej :stuck_out_tongue_winking_eye:

I po drodze następną pantropę układa…

I będą to bardzo uzasadnione życzenia… :rofl: :crazy_face:

żeby tylko. On układa jeszcze fikuśne rebusiki, które wrzuci na fvorum i przeszukuje fotki miast, na których nie wiadomo, co to jest. :wink:

Nie sądziłam, że nawet ludolfina ma swoje święto :slight_smile:

Dzien wyrwizęba jutro?

Ja wolę 0,7