Czy wszystkie Kobiety są tak głupie jak ja?

@Antykwa bo żyję w zgodzie ale Dziadu zaczyna się starzeć i niewiele już może :slight_smile: Autoreklamę wstawiłabym na innym forum. Aleś Ty dociekliwo-upierdliwy! :face_with_hand_over_mouth:

2 polubienia

@humoreska sprzątam bo czas ale fakt, faktem - za tydzień mam chrzest mojej “najulubieniszej” czyli wnusi!!! :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Niektorym wiele do szczescia nie trzeba :wink:

1 polubienie

@Bingola On to wie - ale jak przesamaża boczulek bądź kiełbaskę do tego szczypiorek to cała kuchnia do sprzątania !!! Dobrze chce, nawet sprząta ale rozmazuje !!! :slight_smile:

1 polubienie

Przyślij go do mnie na metodykę racjonalnej logistyki przygotowania potraw.

2 polubienia

@okonek a Wnusia jest zaje… fajna. I co ważne - Babcię lubi ! :grinning:

3 polubienia

@Bingola wszędzie ale nie do Ciebie - zgłupieje mi Chłop do reszty !!! Wyślę Go na skauting!

1 polubienie

Albo na obóz/rejs żeglarski. Mój syn własnie oprócz żeglarstwa nauczył się tam zmywania, w tym piaskiem na brzegu jeziora. Zuch!

Tak to z wami jest, najpierw ‘kochanie’ a jak już zbyt często nie może to: Dziadu.
Pisze jak na upierdliwego przystało. image

3 polubienia

@Antykwa nie narzekaj. Ja też nie narzekam a za chwil kilka coś Ci prześlę na priv. :slight_smile:

1 polubienie

A mnie?

@Bingola a Ty co chcesz? Zdjęcie nie umytego pędzla czy brudną patelnię ??? :slight_smile:

1 polubienie

Czekam z ciekawością ale że już wychodzę to ewentualna riposta będzie później. image

2 polubienia

@witch dawaj go do mnie na przeszkolenie. chłopa nie poznasz… :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

@Antykwa wysłałam “na telefon” :slight_smile:

1 polubienie

Ja nie o wnusi, bo co tego, ze cudo i babcia w siodmym niebie to zludzen nie mam.
Ja tak bardziej zlosliwie pomyslalam sobie, ze jak ludzie potrzebuja do szczescia porzadku to znam takich, ktorym duzo do szczescia nie trzeba. :rofl::rofl::rofl:
Sa tacy, ze strach o szklanke wody z kranu poprosic

Twoje z czystą patelnią :slight_smile:

1 polubienie

A w zbliżeniu i tak zobaczysz na rączce z patelni … poskręcane kłaki z druciaka :smiley:

1 polubienie

@okonek Kobieto Kochana u mnie sama sobie z kranu nalejesz tej wody jakbym spała. Nie zapomnij tylko kawy zrobić dla gospodyni :slight_smile:

1 polubienie

@birbant tego akurat jestem pewna, że "po szkoleniu " u Ciebie nie poznałbym chłopa. Może w końcu pijąc alkohol przestałby “łapkami” machać??? :slight_smile:

1 polubienie