Czy wszystkie Kobiety są tak głupie jak ja?

Też tak mam. Trudno mi usiedzieć na mej chudej dupie. Masz jednak ten komfort że wcale nie musisz tego wszystkiego robić. Kończysz kiedy chcesz. A potem idziesz na piwo :wink:
Tak mają ci którzy nie wyjeżdżają nigdzie z rodziną.

Dziwi mnie jednak ten ból gardła. To angina? O tej porze roku trzeba sie bardzo postarać by się przeziębić.

1 polubienie

@Bingola wbrew pozorom moje patelnie, piekarnik i inne sprzęty są czyściutkie jak zęby u rocznego dzieciątka :slight_smile:

1 polubienie

Paradoksalnie łatwiej o zapalenie gardla niz zimą. Zimne napoje, latwiej o przewianie jak sie spocisz…

3 polubienia

Wczoraj był skwar jak skurczybyk @Devil myjąc po jednej stronie okna i przechodząc na drugą nie zamykałam drzwi ani okien. Pot po … i … płynął a ja “w przeciągu” 8 godzin pomyłam okna. Dziś cierpię ale satysfakcję mam!

2 polubienia

@okonek od jutra mam czas na “kurowanie się” i wierz mi - wykorzystam ten czas skrzętnie:)

1 polubienie

Ano tak. Przeciągi. Proponuję gardło odkażać i nawilżać wódką z lodem. Potem oczywiście treść połykasz by ów lek zwilżył także przełyk.
XD

2 polubienia

@Devil Twoja kuracja podoba mi się jak nie wiem co - zacznę jutro od rana :slight_smile:

1 polubienie

Myślę że skutki uboczne będziesz w stanie zaakceptować XD

1 polubienie

@Devil w piątek mam wizytę u dentysty więc muszę się spieszyć z “kuracją” - zaakceptuję nawet ból głowy byle ból gardła minął :slight_smile:

1 polubienie

Najedz sie czosnku przed wizytą. Niech dentysta ma za swoje :joy:

1 polubienie

Masz rację @Devil - przy takich cenach usług to nawet nie powinnam zębów z tydzień przed wizytą myć :slight_smile: W końcu on (dentysta) ma przyłbicę a ja jestem “ustnie obnażona” :yum:

1 polubienie

Wg tego kryterium, to ja ostatnio jestem coraz bardziej szczęśliwa :slight_smile:

@gra ja od czwartku też już będę. W końcu urlop mam aż do 11-go sierpnia. Zdążę się “wybyczyć” :slight_smile:

1 polubienie

Nie mam urlopu to TEGO nie sprawdzę,czy działa:

/daj znać PO/