Czy wybieracie się jutro na rodzinny, radosny, patriotyczny Marsz NIepodległości? :)

Policja opublikowała zalecenia dla uczestników tego radosnego wydarzenia.
A więc manifestujmy! :slight_smile:

6 polubień

Chętnie uczestniczył bym w marszu niepodległości, ale bez udziału mięcha armatniego bąkiewiczów różnorakich. Niech se ta bąkiewicze puszczają swe bąki z daleka od Polski.

3 polubienia

Podrecznik samoobrony?
Ten dzien juz dawno przestal byc swietem narodowym na rzecz faszyzujacej chuliganerii.

3 polubienia

Ja myślę że będzie spokojnie. Będą chcieli pokazać lewakom kulturę

Ależ mnie rozbawiłeś! Kibolstwo spokojne? Z samego Białegostoku jedzie do stolicy kilkanaście autokarów łysolków. Myślisz, że na wycieczkę krajoznawczą? Nie, aby pokazać Warszawce kto tu rządzi. Będzie ostro.

3 polubienia

To będzie wina obcych służb i Trzaskowskiego.

3 polubienia

Weź nie pierd l…

Spokojnie? raczej nie, myślę, że się zetrą z antifą :frowning:

3 polubienia

Nigdy nie bylem i nie zamierzam brac w tym udzialu.
Zazwyczaj w tym dniu robie wszystko aby zapomniec na chwile ze jestem Polakiem.
Jutro mam na szczescie sporo ciekawszych zajec bo mam wolne.

3 polubienia

Jedni i drudzy sa siebie warci.
Nie sledze tego ale pamietam minione lata i… dramatyczny wstyd jaki odczuwalem w Anglii.
Tutaj swieto przypada dokladnie tego samego dnia i jest to jedyny dzien w roku gdy nawet takie szuje jak Corbyn,jak czarne labourzystki [!!!] ida reka w reke z konserwatystami pod balkon krolowej…O ile covid nie przeszkodzi…My do tego chyba nigdy nie dojrzejemy…
Zreszta i bez swieta,jedyne burdy w roku wszczynaja tutaj lewacy wiec moge z duma komentowac i cieszyc sie ze sa miejsca na ziemi gdzie ta zaraza pokazuje swe prawdziwe oblicze :relaxed:
Ale wewnatrz w sercu jest i wstyd i bol bo Polakiem nigdy byc nie przestane.

2 polubienia

Z roku na rok jest gorzej…

1 polubienie

To już nie Tuska??? :joy:

Tuska, to nie wiem czy @Devil lubi, ale do jego win to by się dobrał… :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Ja TEŻ!!! :joy: :joy: :joy:

1 polubienie

I ja. Wina Tuska są poważnie zagrożone. :crazy_face:

1 polubienie

Spokojnie, ja poczekam czy się nie potrujecie, w koncu to Tusk, podobno wróg publiczny. Mógł pulapke zastawic?

1 polubienie