Czy z tym sie zgadzacie?

Zgadzam się, tylko przy własnym upierać się nie będę :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 polubienia

Niestety coś w tym może być …

Mnie odpowiada to czerwone… :rofl:

Jak się jeden zaczął do mnie przytulać, to mu przypierdoliłem, tak, że dwie górne jedynki stracił…

3 polubienia

O, to, to, brawo! :rofl:

1 polubienie

@humoreska Drzewa doskonale się nadają. Nigdy się nie bronią przed przytulaniem.

4 polubienia

Efka - wszyscy mężowie nasi są. Możesz śmiało poprzytulać się do mojego, bo jakiś taki niedotulony się czuje. A ja będę miała spokój :wink:

3 polubienia

Mężowie Wam w głowach, Wy baby jedne…, a o poczciwych singlach, to żadna się nawet nie zająkła… :stuck_out_tongue: :innocent:

6 polubień

No chodź tu, chodź… Przytul się singielku :wink:

1 polubienie

@joko, wyżej napisałam, że tulę się w określonym celu… :blush:
Przemyśl sprawę. I ważne! Weź pod uwagę zamianę.
Chociaż na 2 tygodnie odpocznę od swojego starego :rofl:

2 polubienia

Myślałam i o Tobie @birbant, ale zamiana musi jakąś być.
O kocie zapomnij. Mój chłopina za nim po dachach skakać nie będzie. Nie ten lata, nie ten zryw :rofl:

1 polubienie

Efka, temperamentna z Ciebie dziewczyna. Dwóch ogarniesz, a ja Ci za to smaczną zupę ugotuję, albo nasmażę cały stos placków ziemniaczanych :wink:

3 polubienia

Pfffff. Albo bierzesz w zamian mojego, albo zapomnij o wszystkim.
Gotowaniem mnie nie przekupisz, szczególnie, że mój stary robi to doskonale i chętnie :wink:

3 polubienia

@joko @efka jak człek się nie sam nie upomni, to o niem zapomną… :stuck_out_tongue:

O jakiem Ty kocie, efka, znowóż? :shushing_face: :smile:

3 polubienia

zeby maz @efka mial kogo przytulac musisz udostepnic Misia (jak sie zgodzi, kot oczywiscie) :wink:

3 polubienia

Akurat, podejrzewam, że rzeczony Misiek bardziej lubi przytulanie dużych, niż niejeden ludź.
Przymilna łajza jest okrutnie. Rezerwę trzyma do obcych, ale szybko się przyzwyczaja po kilku spotkaniach.

3 polubienia

Nie potwierdzę ,ani nie zaprzeczę.
8 osób przytulić?
W czasie PANDEMII???
Przecież DYSTANS MA BYĆ!!!

2 polubienia

Wyobrażasz sobie- biegasz po osiedlu i przytulasz kolejne drzewa licząc 1,2,3,4…
:wink:

2 polubienia

@Mamita Poszłabym do lasu. Mam blisko.

2 polubienia

@Mamita O ile by się ktoś nie napatoczył po drodze, to może nie liczylabym już dalej tych drzew😜

2 polubienia