Czy zdajesz sobie sprawe ze czas jest wzgledny?

No normalny łakomczuch :joy: :upside_down_face:

2 polubienia

Bezwzględnie we względnem czasie… :crazy_face:

2 polubienia

Piwny łakomczuch to Ty jesteś w każdym czasie: względnym, bezwzględnym, przyszłym i przeszłym. Że nie wspomnę już o teraźniejszym :wink:

2 polubienia

Święte słowa, dobrodziejko, święta słowa… :+1:

2 polubienia

No i przez Ciebie nie mogłam być królewną uwięzioną w wieży, bo Ty zamiast mnie z tej wieży ratować, jak porządnemu rycerzowi przystoi, to wolałeś piwo pić :pensive:

2 polubienia

Mnie tylko przy… stoi… :stuck_out_tongue: :innocent: Tyle u mnie z rycerza, zakutego łba nie licząc… :crazy_face: :rofl:

2 polubienia

Trala lala hopsa sa
kto jokusi piwa da

2 polubienia

Wolę mineralną, a jak piwo, to z pepsi.
Ten łakomczuch ani łyczka mi nie da, a jak zobaczy, ze mieszam z pepsi, to weźmie i zemdleje :joy:

2 polubienia

Piwo z pepsi???

Zapewniam, że są przyjemniejsze i lżejsze grzechy, niż ten ciężki z pepsi, bo to już profanacja jest… :crazy_face:

2 polubienia

Tylko spokojnie kolego…
Usiądź i odpocznij nie myśląc o niczym… :wink:

2 polubienia

O, nie, o nie…! Obok takich profanacjów spokoju zachować nie sposób… :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Zważaj na swoje serduszko, bo nie chcę Cię mieć na sumieniu.

2 polubienia

No to proszę nie zapodawać horrorów o pepsi z piwem… :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Już nic nie powiem. Głos straciłam i jąkam się ze strachu :wink:

2 polubienia

cocacla 50lat prawdziwej magii w Polsce zamiast Pepsi…

2 polubienia

Coś nie zgadza się mnie tu. Głos straciłaś…, tzn, jąkasz się na migi…? :shushing_face: :rofl:

2 polubienia

A w ZSRR; - Kola, podaj wodę…

2 polubienia

Jak tak połapać mnie za wszystkie moje słówka, to wychodzi na to, że faktycznie jąkam się na migi. A co? Na migi nie wolno się jąkać?

2 polubienia

Nie słyszałem, by było zabronione. :man_shrugging:

1 polubienie

To jeszcze lepsze od tego, że Waśka Dagama i Kola Lump byli słynnymi radzieckimi podróżnikami.

2 polubienia