Czy zgadzasz się z tym przysłowiem?

Przecież razem byliśmy na tym kursie dla jasnowidzów I kto zawsze był lepszy? Zawsze Ty… Ale byłem zły na siebie, żem nie uważał…
:grin:

2 polubienia

Coś Ty. Tylko jeden z testów napisałam lepiej, a tak, to zawsze Ty miałeś lepsze. :wink:

2 polubienia

No bo właśnie jeden tylko był… :grin:
Ale ok. Nie muszą wszyscy wiedziec, że jeszcze do dobrego jasnowidza trochę mi brakuje… I tak za dużo wygegalem. Co było zresztą do przewidzenia.

1 polubienie

Był jeszcze ten po przerwie Covidowej i jeszcze ten jak się nam wykładowca zmienił. Nie udawaj, że zapomniałeś, przecież napisałeś najlepiej ze wszystkich. Aż taki skromny jesteś? :wink:

1 polubienie

Faktycznie. Wiedziałem, a raczej przewidziałem, że mi napiszesz właściwy opis sytuacji. W takim razie ja kombinuje z nastepnym kursem - Na poprawienie pamięci :grin:

1 polubienie

Jak coś ciekawego wpadnie Ci w oko, to zawiadom mnie jeśli możesz. Też skorzystam. Wiedzy nigdy nie jest za wiele. :wink:

1 polubienie

Nie wszedzie tak dobrze - to zdjecie kosztowalo Pauline Rubio (latynoska gwiazda piosenki) 3 tysiące euro kary. Bo w Meksyku flaga rzecz swieta

1 polubienie

No oczywiście, że nie wszędzie jest tak dobrze. Dlatego ludzie jeśli mogą, migrują, uciekają i przenoszą się w inne miejsca świata.