Czy zgadzasz się z tym przysłowiem?

Lepszy Rusek przy granicy
niż Ukrainiec w stolicy

wspomnicie te słowa…

Jakiś głupek wymyślił te słowa.

Pamiętasz, jak na starym Pytamy wieszczyłeś, że Korwin do końca roku, wyprowadzi miliony młodzieży na ulicę. Ja się z tego obśmiałem, a ty odpisałeś, że wspomnę twoje słowa, tak, jak teraz. Kiedy przyszedł ten termin, wróciłem do tego z pytaniem, gdzie ta młodzież, ale ty zamilkłeś.

Otóż to, co zapodałeś w wstępniaku, ma taką samą “wartość”.

Sieg Heil!

2 polubienia

Myślisz że u nas nie ma polskiej narodowości głupków mającą nostalgie za Adolfem i jego ideologią?

4 polubienia

W każdym kraju jest jakiś odsetek takich głupków. Za Stalinem też są tęsknoty u niektórych.

4 polubienia

Prawda niektórzy jeszcze mądrzejsi zmontowali ideologie Adolfa i Józka robiąc tzw Narodowy bolszewizm i Narodowy Komunizm

3 polubienia

Zgadza się.

A teraz odpuszczam ten temat, nie lubię babrać się w szambie głupoty.

5 polubień

czy Polska czczi nazizm z urzędu? bo Ukraina robi to państwowo, z urzędu! Lwów ogłosił rok 2022 rokiem UPA.
Mają narodowe święta UPA.
Masę pomników, ulic, placów bandery.

Wiem to ale zauważ też że w Polsce mieszkało dotychczas sporo Ukraińców przed wojną i czy organizowali oni jakieś marsze ku czci UPA Bandery nie słyszałem U nas nie propaguje się nazizmu z urzędu ale nikt jakoś nie zwalcza narodowców nie dawno prezes wzywał ich do obrony kościołów więc też mają poparcie władzy

2 polubienia

mój współokator dawny z Ukrainy wrzucił zdjęcie na fejsbuka z 3 kolegami Ukraińcami, gdzie na tle warszawskiego stadionu rozłożyli ukraińską flagę i niby hailowali (trochę inny gest zrobili, żeby wyszło, że niby nie o to chodziło i przypadek, ale o to chodziło).
Kto normalny jeździ na wycieczki z flagą i rozkłada do zdjęć?

Dokładnie @Sheev . Przyjechałby do naszego kraju taki jeden Seba jak Twój rozmówca, zobaczył narodowców i by się w necie wyginał, że w Polsce nazizm jest.

Winszuję głupoty i mam nadzieję, że te kilka zwoi miedzy uszami wystarczy, by wspomniany pod siebie nie s.ał tylko szukał kibla …

5 polubień

Raczej baranow teskniacych za “rządami silnej ręki” (czytaj dyktatura) bez wzgledu na kolor i spod ktorej ciemnej gwiazdy pochodzi.
Ważne zeby zwalniała z myślenia i dawała poczucie waznosci w hierarchii stada.

1 polubienie

Są rozne zastosowania dla flagi
image

3 polubienia

Taka flaga to rozumiem! :slight_smile:

4 polubienia

Dwie flagi “poszły” na ten interesujący strój… Ale i tak się opłacało…

3 polubienia

Gdyby “poszła” tylko jedna, to pewnie strój byłby jeszcze bardziej interesujący :thinking:

2 polubienia

Dlatego apel z mojej strony do projektantow:
Bikini z flag - zgoda, ale z jednej flagi…
:grin:

1 polubienie

Byłoby nie bikini ale samo kini.
Góra czy dół?
:smiley:

1 polubienie

Z chorągiewki :slight_smile:

1 polubienie

Może być góra i dół. Aż tak “okrutnie” nie chciałbym z tym strojem postąpić… Chodziło mi o to, by dwóch flag nie marnować, gdy wystarczy jedna. :grin:
Jak znam życie tego miejsca, przyjdzie pewien smutny user (nick pominę) i mnie poinformuje, że strojow tego typu nie szyje się z flag. Oczywiście udam, że nie wiedziałem i już z góry dziękuję za tą informację. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Świetnie znasz przyszłość. Możesz mi powróżyć? :wink:

2 polubienia