Czy żłobki powinny być tylko dla dzieci zaszczepionych?

@Leone_Marco, przecież to nie było do Ciebie … Ciebie bym o taki prymitywizm nie posądzał.

1 polubienie

Ja wiem,bo mnie to spotkalo.
Moja matka jie wiedziala,bo nikt w rodzinie tego nie mial.
Wykazalo to badanie,ktoreho koszt obecnie wymosi ok.100pln.
Nikt Cie nie skieruje,na to badanie,nawet robia przeszkody,
Niestety,szczepionka to nie cukierek,a i nawet cukierek moze zaszkodzic coniektorym.
Gdy chcialem dla syna skierowanie na badanie,straszono mnie kolehium,sadem o malo zsylka na Sybir.
100pln jest watte zycie i zdrowie naszych dzieci.
Nietolerancja szczepien moze pojawic sie u kazdego,nawet,gdy nikt w rodzinie nie kial czegos takiego.

1 polubienie

Wiem,ze jie do mnie,nie chce jednak,by mnie posadzano o ycie antyszczepionkowcem.
Nie,nie jestem,chociaz swoje przeszedlem.
Pisze to tylko ku przestrodze innym.
Badanie EEG kosztuje 100pln,a moze uratowac zycie,badz zdrowie dziecka.

3 polubienia

Tak jak napisałem, co innego gdy ktoś nie jest szczepiony, bo nie może, a co innego gdy nie chce.

3 polubienia

Tylko jest tak jak to napisalem,nietoleranvja,moze wystapic w kazdej rodzinie,u kazdego dziecka.
Dlatego przestrzegam,przed szczepieniem w ciemno,na zasadzie,przeciez hylem szczepiony i nic mi sie nie stalo’’
Moja soostra pomimo,ze hyla szczepiona,chorowala na odre,ospe wietrzna,a ja pomimo,ze jie bylem szczepiony i przebywalem w jej otoczeniu,nie zachorowalem.

1 polubienie

@harmonik atakują nas! Nie dajmy sie

1 polubienie

mozesz mi humoru na weekend nie psuc?

1 polubienie

A nie dziwi Cię, @Szczery_do_BULU, że coraz więcej jest przeciwników szczepień? Mógłbym Ci tu przytoczyć opinie poważnych specjalistów, jak prof Majewska, dr nauk medycznych, Jaśkowski, którzy pokazują to jednoznaczne oszukaństwo i szkodliwość szczepień.

@Leone_Marco, w mojej rodzinie wystąpiło powikłanie poszczepienne, dokładnie po szczepionce grypy. Kobieta zmaga się z problemem do dziś. Na szczęście ktoś się w końcu spostrzegł, że to po szczepionce przeciwko grypie. Takich przykładów znam kilka, także moja mama miała kłopoty po podobnej szczepionce. Jednak uważam, że przy odpowiednim rozumnym ich stosowaniu stosunek korzyści do problemów, jakie mogą stworzyć szczepionki (a wiem, że mogą) jest w ogóle nieporównywalny. Uważam, że idea szczepionek jest jak najbardziej słuszna a problem występuje zupełnie gdzie indziej, między innymi poprzez stosowanie w nich na przykład aluminium, do niedawna jeszcze nie do zastąpienia. Czy rezygnujemy z samochodów, bo poprzez nie ludzie ulegają wypadkom? Nie, ale udoskonalamy je. Podobnie powinno być ze szczepionkami. Udoskonalajmy je, przyroda nie we wszystkim jest “garmonijna” jak to najmądrzejszy na świecie wypisuje. Nie tu na Ziemi …

5 polubień

No i o to glownie mi chodzi.
Nigdzie nie napisalem,by nie szczepic dzieci.
Ostrzegam,przed powiklajiami i podaje mozliwosc zminimalizowania ewentualnych skutkow.
Badanie EEG jest bezinwazyjne,i na kazda kieszen,gdyby nie otrzymalo sie skierowania.
Nie szczepic w CIEMNO,potem jest aa pizmo,nie pomoze placz,gdy dziecio zachoruje.

2 polubienia

Jerzy Zięba też spoko gość mądry dobrze gada o szczepionkach

1 polubienie

Bądź poważny, @Szczery_do_BULU, z tą modą, bo to sprawa życia i śmierci szczepionych. Mam Ci przytoczyć wyniki statystyczne, wg których więcej choruje i umiera szczepionych, niż nieszczepionych?

Szczepionka WZW-B która podaję się dziecku zaraz po urodzeniu, podobno zwiększa prawdopodobieństwo pojawienia się o 829% ADHD i o 762% autismus i więcej jakichś chorób z też wielokrotnie razy większym prawdopodobieństwem wystąpienia… Ciekawe czy w koncu to prawda czy nie… Ja bym się bał urodzić drugi raz XD

1 polubienie

Zięba powiadasz … Przecież on sam sobie przeczy …

2 polubienia

Czy ksiądz powinien być autorytetem w temacie małżeństwa i wychowania dzieci? @GumowyKrokodyl

2 polubienia

Właśnie Dlatego jakiś debbil leja o nim gada bo Zięba robi robotę XD nikt nigdy nie będzie gadał o systemowym lekarzu ale to że robi z zieby idiote to nie znaczy że mam przez to automatycznie wszystko odrzucać co mówi o chorobach czy szczepionkach, jak inne ciemne ludy czy lemingi czy nie wiem jak to nazwać… Większość po prostu XD

Sam z siebie Zięba robi idiotę. popatrz do końca tam są wypowiedzi Zięby, potem się produkuj … Jak nie rozumiesz polskiego, to do widzenia …

1 polubienie

Boże co za chamstwoXD
Ale to benasek, powinienem pamietac
Do widzenia

Bo jedna osoba ma pecha być tą wyjątkową i rzadką, u której wiąże się to z poważnym zagrożeniem zdrowia i życia, a dziecko po niej taką skłonność dziedziczy, takie uzasadnianie miałoby sens w przypadku osób niespokrewnionych (bo z dziedziczeniem takich rzeczy tak naprawdę jeszcze nic nie wiemy), i najlepiej większej grupy.
A co do ujawniania, to szczerze, z tymi “typowymi” nopami, sądzę, że wielu rodziców ich zwyczajnie nie zauważy, nie powiąże ze szczepieniem albo założy, że to normalne, i sami tego nie zgłoszą, nie widzę sensu wietrzenia w tym spisku.

@vera, do obowiązków lekarzy należy zgłaszanie NOPów a oni się po prostu boją. Boją się o posądzenie źle wykonanego szczepienia, boją się kontroli sanepidu, boją się uznania ich odpowiedzialności a niepożądanych odczynów poszczepiennych jest nie tylko dużo, jest ich bardzo dużo. Kuriozalne jest, że różnice w statystykach województw dotyczących zgłaszania NOP bywają dziesięciokrotne.

2 polubienia